nářadí23 inzerátů

Sadové závitníky a očka

Dobrý den, nabízím nové závitové očka a sadové závitníky, značky Narex, Poldi v rozměrech viz. Fotka cedule. Prodej z vlastních přebytků. Závitové očko =50Kč Sada závitníků =100Kč Při velkém množství SLEVA!!!! Osobní předání v Praze nebo zasílám na dobírku. Možnost platby předem na účet dle domluvy.

Sadové závitníky a očka

Pracovní podložka na stůl

Gumová pracovní podložka na stůl, rozměry 63x40cm Dopravné na základě zvolené dopravy

Pracovní podložka na stůl

CNC frézka Freeair

Prodám CNC frézku freeair profi 740, pracovní plocha 740x420 mm. Je používaná ale plně funkční. Součástí je frézka,vřeteno, řídící jednotka, monitor pc včetně OS a software Step Four V4LT. Předvedu v chodu.

CNC frézka Freeair

BRUSKA domácí výroba

Nabízím doma dělanou brusku. Naklápěcí stůl s aretací, průměr talíře 30cm, smirek lepen chemoprenem, motor na 230V. Funkční a nevyužitá. Nejlépe osobní předání. Mohu dle lokality přiblížit nebo dovézt. Cena dohodou - nabídněte.

BRUSKA domácí výroba

Zubařský kompresor

Zubařský kompresor Chirana. Plně funkční, jen vyčistit a opravit skřínku. Cena 1000 kč.

Zubařský kompresor

Vývěvu

Prodám průmyslovou vývěvu MV-5, 380 V,plně funkční,výborný stav,výkon 500 Torr,celková délka 450mm,šířka 240mm,výška 260mm,mohu předvést v chodu,Kladensko tel. 604 520 951 Milan.Holik@seznam.cz

Vývěvu

Hoblík Narex

Dva kusy hoblíků Narex, bez žiletek. Cena je za 1 kus + poštovné

Hoblík Narex

vrtačka USA 220 V

sběratelský funkční kus 220 V třeba se někomu sejde viz foto

vrtačka USA 220 V

Stolní soustruh

Koupím stolní "modelářský" soustruh. Nejlépe nějaký malý, přesný, s vybavením (není podmínkou). V případě zájmu mohu i vyměnit za něco z modelářiny. Mohu si dojet po celé ČR. Předem děkuji za nabídky.

MuchMore Led Light Setup deska

Prodám Muchmore Led Light Setup desku. Funkční, dobrý stav (pár rýh po běžném používání, nic hlubšího ani na první pohled výrazného)

MuchMore Led Light Setup deska