Modelová železnice125 inzerátů

Prodám kolejiště

Prodám kolejiště na pevném rámu rozmeri 300cm na 170cm v digitálu cena 30 000kc koncim na prodej budu i lokomotivy a vagony vsechno ve verzi ČSD

Prodám kolejiště

jerab

prodam jerab ČSD z vagonem cena 1200kc

jerab

ACME 52952

Dobrý den, poptávám vůz ACME 52952 - WLABmee v barvách Najbrt. S originální krabičkou, nenalepenými doplňky v bezvadném stavu. Za model nabízím 2 600 Kč, poštovné uhradím.

ACME 52952

ROCO Y

Koupím vozy od výrobce ROCO typ Y MITROPA DR a vůz Y správy CFR (2. třída, nebo spací). Viz foto.

ROCO Y

ROCO ERMEWA

Prodám vozy na obilniny firmy ERMEWA od výrobce ROCO č. 76412. Vůz je nový, originál zabalený. Osobní předání vítáno, jinak dle dohody.

ROCO ERMEWA

TILLIG

Prodám modrobílý, lehátkový vůz ČD, výrobce TILLIG. Osobní předání vítáno.

TILLIG

lokomotivy a vagóny různé

Železniční modely – mix H0 Osobní předání možné v Ústí nad Labem nebo Lovosicích. Poštou nejlépe po platbě na účet předem. Modely jsou nové nebo nepoužité ve stoprocentním stavu. Jiný stav je případně popsán na fotografiích.

lokomotivy a vagóny různé

nákladní auta a autobusy H0

Nákladní auta a autobusy H0 Nabízím modely nákladních aut a autobusů v měřítku 1:87. Obaly jsou buď originální nebo náhradní. Jsou úplné, nepoškozené. Ceny jsou uvedeny na jedenotlivých fotografiích. Pokud máte o některé z modelů zájem, uvádějte je prosím v souřadnicích a označení sady.

nákladní auta a autobusy H0

lokomotivy a vagóny ČD a ČSD

Železniční modely H0 – ČD a ČSD Nabízím modely lokomotiv a vagónů v měřítku H0 v provedení ČSD. Ceny jsou uvedeny na fotografiích. Modely jsou buď nové, nebo nepoužité. V opačném případě je u modelu uveden popis stavu.

lokomotivy a vagóny ČD a ČSD

auta H0

Osobní auta H0 Prodám modely osobních automobilů v měřítku H0. Modely jsou buď v originálních obalech či nouzových, úplné, nepoškozené. Ceny jsou uvedeny na fotografiích. V případě zájmu uveďte označení sady a souřadnice.

auta H0