Plastiková letadla - jiná měřítka

21 inzerátů

MiniArt 1/35 SPANISH CIERVA C.30A

Zdravím, stavebnice nová, vše zataveno - vhodná i jako dar ... Součástí jsou samozřejmě i lepty ... Na tyhle verze jsou desítky fotek na internetu, jde tedy snadno postavit reálný stroj .... Nechám za 790 Kč. osobka v Praze nebo zásilkovna +65Kč

MiniArt 1/35 SPANISH CIERVA C.30A

Modely letadel

Modely letadel různých typů v různém měřítku viz foto. Cenově od 65 - 85,-Kč, dle výběru. Možno jednotlivě nebo jako celek, pak cena dohodou. Mrkněte na mé další inzeráty, nabízím toho mnohem víc. Nejlépe os. převzetí ve Dvoře Králové n. Labem, poštou může dojít k poškození detailů, na které musím upozornit.

Modely letadel

Prodám různá letadla

Hotové starší modely letadel v různých velikostech. Stav viz foto. Cenově od 65 - 85,-Kč, dle výběru. Možno jednotlivě, jako celek cena dohodou. Mrkněte na mé další inzeráty, nabízím toho mnohem víc. Osobní převzetí ve Dvoře Králové n. Labem, cestou pošty by se letadla poškodila.

Prodám různá letadla

Letadla různých měřítek

Několik starších hotových modelů letadel v různém měřítku. Stav viz foto. Cenově od 65 - 85,-Kč, dle výběru. Možno jednotlivě, jako celek cena dohodou. Mrkněte na mé další inzeráty. Osobní předání Dvůre Králové n. Labem, letadla by se cestou pošty asi poškodila.

Letadla různých měřítek

Modely letadel různých měřítek

Prodám několik starších hotových modelů letadel a vrtulníků různých měřítek. Vše stav viz foto. Ceny od 65 - 85,-Kč, dle výběru. Při koupi celku cena dohodou. Mám zde víc inzerátů. Nejlépe osobní předání ve Dvoře Králové n. Labem, nevím jak bych letadla zabalil k odeslání tak aby se cestou pošty nepoškodily.

Modely letadel různých měřítek

Model letadla 1/18

Koupím sběratelský model v měřítku 1/18, Spitfire a P 40 Warhavk. Jen v pěkném stavu.

Akrylové barvy AK

Zdravím, nabízím k prodeji akrylové barvy od AK na německé letectvo a pozemní techniku včetně originálního ředidla. Většina barev nebyla nikdy použita, v odstínech RLM 66 a 76 + ředidle je polovina. Všechny barvy jsou cca rok staré.

Akrylové barvy AK

Výprodej modelů a plechů

Prodám modely ( letadla a technika ) a plechy - pouze technika , seznam zašlu na mail . Kontakt - baro.s@seznam.cz

Sleva Mix 1/72,1/35,

T-14 Armata 1/35 600.- Haunebu 1/72 800.- Modely jsou kompletní.Osobní předání v Praze,jinak pošta 100kč.

Sleva Mix 1/72,1/35,

Embraer EMB 190 1:100 KLM

Plastový model. Pošlem aj poštou, cena dohodou.

Embraer EMB 190 1:100 KLM