Železniční modely TT42 inzerátů

Rozšíření rotundy Turnov IGRA

Prodám rozšiřující stavebnici o dvě další stání rotundy Turnov. Kat. č. 190015. Stavebnice je kompletní, pouze otevřená krabice. Prodávám z nedostatku místa na kolejišti. Osobní odběr kdekoli po Praze. V případě poslání poštou připočítávám po předchozí platbě na účet částku 100,- Kč.

Rozšíření rotundy Turnov IGRA

Koupím nákladní vozy řady Vtr, výrobce Loco

Dobrý den všem, rád bych koupil výše uvedené vozy řady Vtr IV. epocha od firmy Loco. Za případné nabídky s rozumnou cenou předem děkuji.

Koupím nákladní vozy řady Vtr, výrobce Loco

Rarita - Zeuke - vozy H0e

Prodám 3ks vozů DR z produkce Zeuke velikost H0e Stav dle foto... Po Praze možnost osobního převzetí, ostatní poštou dle tarifu. Na dobírku nezasílám!

Rarita -  Zeuke - vozy H0e

Panel / krajina na TT

Prodám šablonu na kolejiště TT. Stačí pouze dle plánu nainstalovat kolejivo a třeba nějakou stavbu a je hotovo. Základ obsahuje travní koberec. Ostatní natištěno. Vhodné pro začátečníky, kteří sestaví kolejiště dle návrhu. V případě zájmu volejte po 20. hodině. Na sms nereaguji.

Panel / krajina na TT

Kovový skelet vagonu - 1ks

Model vagonu ve stadiu skeletu. Vhodný jako vrak do šturcu nebo depa. Také jako opravovaný kus do výroby. Model je vyrobený z resinu. Kovová kola. Možné více kusů.

Kovový skelet vagonu - 1ks

stavebnice TT vagonů

prodám tyto stavebnice, mám vícero kusů i druhů: Be/Bi 99kč/ks (94ks) RA 99kč/ks (61ks) RAJ 99kč/ks (109ks) Baffx 129kč/ks (212ks) DS 99kč/ks (47ks)

stavebnice TT vagonů

Pojezd na T211 "prasátko"

Pojezd na T211, pasuje do leptu od fy Hekttor. Součástí je jedno spřáhlo a dvě spony na uchycení. Cena 1450.- plus poštovné.

Pojezd na T211 "prasátko"

TT - lůžkový vůz WLABmz ze série UNESCO

Koupím TT lůžkový vůz WLABmz ze série UNESCO. Cenu nabídněte

M131 Hurvínek TT

Prodám maketu TT motoráku Hurvínek M131 v bezvadném stavu. Jedná se o maketu, tedy bez motoru a bez interieru. Vhodné postavit do kolejiště někam k šturcu. Je též možno osadit motorem. Předání po Praze nebo pošta.

M131 Hurvínek TT

Pozor na prodejce Radek Trojan !!!

Nedoporučuji od prodejce Radka Trojana cokoliv kupovat. Po zkušenostech, kdy mi nafotil lokomotivu a poslal mi ji ovšem nekompletní, vřele nedoporučuji s ním obchodovat. X-krát jsem ho kontaktoval s tím, že má doposlat zbytek, ale vždy jen slíbil a nic se nestalo. Nabízí tady momentálně Brejlovce. Tak jen varuji poctivé modeláře.

Pozor na prodejce Radek Trojan !!!