Železniční modely TT19 inzerátů

Vozy Falls

Prodám stavěné vozy Falls ze stavebnice SDV Vozy doplněny o ložiska a kynematiky Peho. cena za kus 1100kč

Vozy Falls

Doprodej staveb TT

Prodám zbylé stavby ke kolejišti TT. Vše stav viz foto. foto: 1, 2, - Továrna s admin. budovou foto: 3, 4, - Benzinová čerpací stanice foto: 5. - Nádražní budova menší (v částečném rozkladu, nutno slepit) Cena je za vše dohromady. Při koupi jednotlivě, cena dohodou dle výběru . Možno vyzvednout osobně po předchozí...

Doprodej staveb TT

Modely TT

Modely TT na prodej, vše plně funkční, nepoškozené. Nabízím ještě mnoho dalších věci jako budovy a příslušenství - viz mé další inzeráty. Možný prodej jednotlivě, cena dohodou. Možné zaslání poštou, popř. osobní vyzvednutí - toto je nutné domluvit předem. Upřednostním zájemce s rychlým jednáním bez průtahů.

Modely TT

Trafo k vláčkům

Prodám toto trafo zn. Fleischman k ovládání vláčků a kolejiště - za 450,-Kč. Trafo je plně funkční. Sada stromků - za 99,-Kč Možné os. vyzvednutí, popř. pošlu poštou po uhrazení částky + poštovné na účet.

Trafo k vláčkům

Lokomotivy, vagóny TT

Modely vláčků TT k prodeji, plně funkční, nepoškozené. Ceny dohodou. Možno zaslat poštou, popř. osobní vyzvednutí (je nutno domluvit předem). Upřednostním zájemce s rychlým jednáním bez průtahů a zdlouhavých rezervací.

Lokomotivy, vagóny TT

Tillig 01754 Set osobních vozů Railjet, ČD, VI

Koupím tento set tří vozů. Pouze kompletní, ale i drobně poškozené.Dobře zaplatím.

Tillig 01754 Set osobních vozů Railjet, ČD, VI

Stromky do kolejiště TT

Prodám set stromečků do kolejiště TT. Všechny jsou v pěkném nepoškozeném stavu. Osobní předání, popř. zašlu poštou + 80,-Kč poštovné.

Stromky do kolejiště TT

Koleje s podložím, betonové pražce

Prodám koleje s podložím s betonovými pražci, téměř nepoužité, v perfektním stavu. Počty a ceny viz obrázek. Platba pouze předem na účet, k ceně je nutno přičíst poštovné dle dohodnutého způsobu zaslání. Při odběru všeho cena 2300 Kč.

Koleje s podložím, betonové pražce

842 Zvuk+cestující

Nabízím model motoráku 842 od MTB. Dekodér a repro Zimo, zvuk Jacek, uvnitř jsou cestující a fíra na každé straně. Doplňky osazeny, dobarvený čelník. Spřáhla Kuehn a dosazená bandáž. Zatmavené interierové ledky z boku - menší prosvit kastle. Dálkový reflektor se ovládá zvlášť. Video můžu zaslat odkaz. Dodám s očištěnými koly,...

842 Zvuk+cestující

Odlitek loko T 478

Nabízím k prodeji odlitek loko T 478 "Bardotka" Odlitek je včetně masek podvozků atp.. Cena dohodou. Osob. vyzvednutí je možné po předchozí domluvě, popř. zašlu poštou kvalitně zabalené proti poškození. Cena + 95,-Kč poštovné. Na dobírku ne.

Odlitek loko T 478