Zdravím Pokud by chtěl někdo prodat tyto 2 letadla měl bych zájem.
Praha
Zdravím Pokud by chtěl někdo prodat tyto 2 letadla měl bych zájem.
Zdravím Nepovalují se u někoho tato stavebnice a chtěl by ji prodat? Jde ne hlavně o E-8... Ale přebal je jedno.
Zdravím Prodám tyto sady postav na H0. Cena dohromady 340kc plus zásilkovna/balikovna.mozno i předání v Praze
Zdravím Neměl by někdo na prodej konverzi na mutt z Vietnamu od CMk ... Popř nějaký mutt od academy...
Prodám několik vozů 2xRoco Bmz RegioJet nové doplňky přiložené 1300kc ( každý vůz jiné číslo)
Dobrý den Pokud by měl někdo tento set na prodej tak bych měl zájem. Klidně i s modelem M-88. Děkuji předem..
Zdravím Pokud by se někdo plánoval zbavit některé z těchto věcí měl bych zájem.. pokud možno i osobní předáním v Praze ale není to určitě podmínkou... Děkuji
Zdravim Neměl by někdo navíc jeden tento podvozek od mtb? Pokud ano napište a určitě se domluvíme
Zdravim pokud by se někdo chtěl zbavit C-123 od rodenu měl bych zájem. Pokud nejlépe tak tu postrikovou popř Ac-123 Dale pak od italeri ac-119 a ch-47 gunships. Dekuji moc