783426 - aktuální inzeráty

Osobní vagony Liliput OBB

Prodám soupravy vozů OBB, II. epocha, 1x poštovní F, 2x osobní 2. třída Be, 4x osobní 3. třída Ce. U všech vozů originální krabičky. Vozy jezdily i na ČSD, možno tedy přeznačit. Všechny tyto vozy jsou nové, nejeté, nepoškozené, 100 % stav. Možno rozdělit do dvou setů. Cena 950 Kč/1 vůz Nejlépe osobní předání v Praze .

Osobní vagony Liliput OBB

jednotka BR 485

Prodám dvou vozovou elektrickou jednotku HO, ROCO international, III. epocha, nejeté BR 485/885, nejeté, 100 % stav. Podívejte se prosím na mé další inzeráty.

jednotka BR 485

Saxonia HO

Prodám PIKO soupravu lokomotivy SAXONIA a čtyři vagony, nové nepoškozené, nejeté, 100 % stav, cena 4500,- Kč. Podívejte se prosím na mé další inzeráty.

Saxonia HO

tramvaj HO

Prodám HO tramvaj s pohonem dvoučlánková, kloubová (3 podvozky, 6 náprav), obousměrná, barva zeleno-bílá, předlohou je tramvaj Boeing LRV (zřejmě USA), model vyroben v Jugoslávii, zánovní, dobré jízdní vlastnosti. Podívejte se prosím na mé další inzeráty.

tramvaj HO

Spřáhla Fleischmannn

Vyměním krátká spřáhla ROCO a očková spřáhla ROCO za krátká spřáhla FLEISCHMANN v počtu cca. 30 ks. Případně i menší množství. Osobní předání v Praze. Podívejte se prosím na mé další inzeráty.

kabely měděné

Prodám měděné kabely vícežilové vhodné na propojení modulů nebo kolejišť s izolačním pláštěm nebo bez pláště, i jednotlivé kablíky na připojení výhybek, světel, domečků a návěstidel. Různé délky, cena dohodou dle délky a počtu drátů. Podívejte se na mé další inzeráty.

kabely měděné

Katalogy HO

Prodám katalogy HO - Roco, Brawa, Liliput, Fleischmann, Trix, Marklin, Piko, Bemo - novější i starší, nepoškozené, perfektní stav. Podívejte se na mé další inzeráty.

koncová svítilna

Hledám návěstní červenobílou koncovou svítilnu pro návěst "konec vlaku", asi ze 70. let s červeným sklem a uvnitř s prostorem na petrolejovou lampu, zachovalou, koupím nebo vyměním za staré jízdní řády. Podívejte se na mé další inzeráty.

koncová svítilna

Katalogy autíček HO

Prodám katalogy autíček 1:87 HO - Herpa, Brekina, Wiking, Busch, Rietze, AMW, Albedo, Roco miniaturmodell a dále Herpa Minitanks, Roco minitanks, Faller military (budovy, stany, příslušenství, figurky vojáků, vojenská diorama) - novější i starší, nepoškozené, perfektní stav. Podívejte se na mé další inzeráty.