spal. motor29 inzerátů

Nitro Rc Buggy Kyosho Inferno MP9 TKI3 + další.

Dobrý den, Nabízím k prodeji celkem 2 pojídné buggy + 1 podvozek a spoustu náhradních dílů. Jedná se o buggy Kyosho Inferno MP9 TKI3 a staré Kyosho Inferno + starý podvozek Kyosho. Obě buggyny jsou pojízdné a byly před měsícem seřízené u Pana Pály (Mipa modely) a jsou plně funkční a každá z nich má svojí RC Soupravu. K buggynám...

Nitro Rc Buggy Kyosho Inferno MP9 TKI3 + další.

Baja5BSS

Prodám Baju 5BSS již upravenou tak aby se sní daly jezdit i závody ,nebo třeba jen tak za barákem motor 26 klasika ,teflonová spojka ,servo řízení Rino ,servo plyn Savox . Za celou dobu co jí mám jsem nasbíral opravdu spoustu náhradních dílu ,všelijakých vychytávek tak aby fungovala jak má . Předání osobně ,nemá moc cenu tu...

Baja5BSS

Truggy LRP 1:8 Z28.R

Prodám pouze zajetou truggy LRP v měřítku 1:8. Vyjeto 6 nádrží. Model je skoro nový, byl 4x v provozu. Dvě nádrže záběh motoru a ladění. Vše je v pořádku a běží jak má. Model je kompletní s RC soupravou plus příslušenství, tankovací láhev, žhavítko, síťový nabíječ, konzervační oleje. Stačí koupit palivo a jít jezdit.

Truggy LRP 1:8 Z28.R

Přepravní brašnu na RC model.

Prodám přepravní brašnu Robitronic na jakýkoliv RC model. Je dostatečně velká a ochrání vaše osobní auto od nečistot spojených se závoděním na venkovních dráhách. Zároveň v ní pohodlně přenesete model kam bude potřeba. Já v ní takto přepravoval HPI Baju 5B.

Přepravní brašnu na RC model.

kyosho inferno st us sport

prodám kyosho inferno st 1:8 v nálezovém stavu je potřeba vyčistit a rozhejbat dlouho stálo plus hodně dílu viz foto.

kyosho inferno st us sport

Bugina carson 1/8

Prodám tuto buginu nový motor zajetý v pořádku tahový startér demontován prasklá pružina náhradní nová kola a vše co je na foto je k tomu bez rc soupravy palivo zdarma dva kanystry vše plně funkční jezdí dobře i startuje případné dotazy odpovím nebo vyměním za elektro pisečná bugy 4wd 1/12

Bugina carson 1/8

RC Stadium-Truck RTR 1:16

Dobrý den. Prodám RC Stadium-Truck RTR 1:16, s motorem 0,82 ccm a AM RC soupravou. Nové, nepoužité jen dlouho skladované ve skříni. Mám ta auta dvě, viz. druhý inzerát (při podeji obou najednou cena za jedno 1900,- Kč). Cena za 1 auto 2000,- Kč + poštovné.

RC Stadium-Truck RTR 1:16

RC - GP MINI Stadium-Truck RTR 1:16

Dobrý den. Prodám RC GP MINI Stadium-Truck RTR 1:16, s motorem 0,82 ccm a AM RC soupravou. Nové, nepoužité jen dlouho skladované ve skříni. Mám ta auta dvě, viz. druhý inzerát (při podeji obou najednou cena za jedno 1900,-). Cena za 1 auto 2000,- Kč + poštovné.

RC - GP MINI Stadium-Truck RTR 1:16

Buggy carbon fighter 3(4WD)

Dobrý den,nabízím k prodeji auto na benzín.Je málo jeté a v dobrém stavu.Auto má pohon 4x4.K autu je ovladač a přijímač a baterie do auta.Má odjeto kolem 3hodin. K autu nabízím nové náhradní díly ceny náhradních dílů dohodou. Cena je za auto,ovladač a baterie.

Buggy carbon fighter 3(4WD)

Buggy carbon fighter 3(4WD)

Dobrý den,nabízím k prodeji auto na benzín.Je málo jeté a v dobrém stavu.Auto má pohon 4x4.K autu je ovladač a přijímač a baterie do auta.Má odjeto kolem 5hodin. K autu nabízím nové náhradní díly ceny náhradních dílů dohodou. Cena je za auto,ovladač a baterie.

Buggy carbon fighter 3(4WD)