spal. motor6 inzerátů

Kyosho V-one S

Prodám Kyosho V-one S Auto má úplně nový motor pouze zajetý, kompletně rozebrané vyčištěné. Nová kapota a servo. Vše plně funkční mohu předvést.

Kyosho V-one S

Hpi SAVAGE XL 5.9 ccm

Prodávám tady toho miláčka.Moc nezajezdil.. Jsem holt letec .Zavazí a je to škoda... Bez vysílače - 27mgz jsem prostě vyhodil. Jsem ochoten jednat s cenou

Hpi SAVAGE XL  5.9 ccm

Mechové gumy nebo komplet i s disky na osminy

Nemá někdo ještě zapadlé v "šuplíku" gumy na spalováky osminy z 80-tých let, které se prodávaly v Mladém techniku? Pamatujete :)? Díky za typy či nabídky. Další info či nabídky k těmto modelům V1, V2, V2N uvítám. Díky za zprávy na mail.

✅TOP SERPENT COBRA✅✅ Prodám / Vyměním✅

✅Prodám Špičkový Serpent Cobra✅ TOP Stav! Součástí balení❗️ -Špičkový sestavený model Serpent Cobra! - Nová RC Souprava Sanwa MX-V! - Špičkový motor LRP ZR 3.0 4Spec! - Originální kastle jako nová! - Krásně Nastříkaná Neonově-Žlutá Kastle! - Zbrusu nová spojka! - 4KS Nových Špičkových Proline kol! - 8KS Onroad Krásných...

✅TOP SERPENT COBRA✅✅ Prodám / Vyměním✅

RC Auto Go Pro na Nitro

Dobrý den prodám RC Auto Go Pro na Nitro. Je k tomu veškeré příslušenství. Vše je v pořádku akorát plyn je potřeba seštelovat je pořád v otáčkách. Nějaký šikovný kutil si stim poradí. Nemám nato moc času proto prodej. Přidám k tomu 2xkola, 1x kryt i nabíječku na baterie. Při rychlém a slušném jednání se dá o ceně domluvit.

RC Auto Go Pro na Nitro

Koupím Nitro motor do Monstra 1/8 ! SMS!

Koupím Nitro motor do Monstra 1/8! Pište SMS/E-Mail!