RC lodě21 inzerátů

Proboat River Jet 23" cena 6880 korun

Prodám model lodi od Firmy ProBoat typ River Jet velikost 23" cena zahrnuje Model Lodi + Radio 2,4Ghz + Akumulátor Gens Tattu kapacita 1800mAh 14.8V konektor XT60 Vše koupeno v ČR český návod + krabice Osobní převzetí Praha 5 metro Lužiny, Ustí nad Labem Možno zaslat Poštou po celé ČR Telefon 774 364 921 Specifikace...

Proboat River Jet 23" cena 6880 korun

NAXOS 85 cm delka

Stavba překrásné rybarske barky naxos ve vystavnim stavu byla vystavena na modelhobby vse plankovano hridel osazena kormidlo take.pekny kus lode

NAXOS 85 cm delka

MAD CAT

RC model rychlostního člunu od Thunder Tigera. Trup z ABS. Model je vybaven motorem, regulátorem a servem. Motor i regulátor jsou vodou chlazené, střídavé.

MAD CAT

torpedoborec

Prodám torpedoborec U.S.S. Norfolk (viz. fota), vážnému zájemci, který bude ochotný dát tomu trošku práce pro dokončení. Délka 165 cm, osazeny SS motory MIG 600 s vodním chlazením, servo řízení, částečně doplněno osvětlení LED, gelový AKU 12V, 8Ah. Pro fajnšmekra, vzhledem rozměrům a váze nelze poslat.

torpedoborec

Atlas van lines U1 top stavba

Vyměním stavěnou loď Atlas van lines U1 za nějaké lepší letadlo, případně za peníze.. Motor Traxxas na 6S, špičkový regulátor Hobbywing 130 HV, 2 serva. CNC kormidlo. Rádio Graupner. Při zájmu SZ pro další info. Přidány fotky vnitřku a kormidla. Cena ani ne výbavy...jen regl stojí přez 5000. Fotky stavby na rajčeti. Krasavec.

Atlas van lines U1 top stavba

Loď Pasát

Loď Pasát délka 150 cm sirka 26 cm ,2 lodní šrouby + motor. Nutná menší povrchová úprava některé dekorace paluby polámané, jinak trup z plánek!

Loď Pasát

Závodní loď Hacker Morpheus

Prodám závodní loď s veškerým vybavením, bateriemi, nabíječkou, ovladačem a náhradními lodními šrouby připravenou k použití. Loď je jako nová, pouze 2x na vodě. Trup je vyroben z odolného ABS (délka 600mm, šířka 160mm) Vybavení: Motor SPEED 600 ESC Turnigy 30A Servo Hitec HS-322HD Vysílač a přijimač HPI Baterie...

Závodní loď Hacker Morpheus

3D tisk

Dobrý den, rozbila se vám nějaká součást na modelu? Například rameno, nebo cokoli jiného? Potřebujete různé úchyty atd.? Neváhejte a zkuste mi napsat. Díly vám za malou cenu vytisknu. Pokud nemáte soubor s 3d modelem, nic se neděje. Stačí mi napsat nebo zavolat, a já díl klidně ve 3d namaluji.

Tajfun RC délky 2 metry

Prodám stavební plány (2 listy A1 + asi 10 listů A4) na stavbu ponorky Tajfun. Má to být na 2 akumulátory z auta, dva motory. 8 torpédometů, 10 raketových šachet. Zanořování statické pomocí vzduchového kompresoru z auta. V ceně i dvě hřídele s protiběžnými šrouby. Cena dohodou.

Tajfun RC délky 2 metry

Gfk rychlý motorový člun s AC pohonem

Celokompozitový model rychlého motorového člunu-komplet připravený k jízdě. -- Délka modelu vč. kormidla: 900mm Model je kompletně připravený k jízdě a osazený: střídavým, vodou chlazeným motorem vel. 40, střídavým vodou chlazeným regulátorem 70A s 5A Becem, servem Hitec HS 81(kormidlo). Model jezdil s pohonnými accu LiPol...

Gfk rychlý motorový člun s AC pohonem