kolejiště8 inzerátů

Nadrazi

Prodám rozestavene nádraží. Skládá se ze 3 ksu 40x80. Vihibky osazeny pristavniky krom 1. Osvětlené budovi.

Nadrazi

Prodám kolejiště cca rok 1990 rozměr 180 x 95 cm

Prodám nedodělané starší kolejiště na dodělání vylepšení a cca rok 1990 pro někoho kdo se tím baví ( železniční modelařinou ) a chce malé kolejiště pro děti . Rozměr 180 x 95 cm.

Prodám kolejiště cca rok 1990 rozměr 180 x 95 cm

Stavby, domky TT, 5 ks

Prodám několik starších zachovalých staveb do kolejiště TT. Cena je za vše jako celek. Ceny staveb jednotlivě: 1. výtopna dvoumístná - 140,-Kč 2. budova nádraží - 150,-Kč 3. restaurace - 100,-Kč 4. dva domky (a,b) - 50,-Kč/kus , chatka c) - PRODÁNA. Vše pěkný zachovalý stav - viz foto. Možné osob. vyzvednutí,...

Stavby, domky TT, 5 ks

Kolejiště TT

Nabízím k prodeji kolejiště TT viz foto. Rozměry 153 x 205 cm. Součástí nabídky není trafo. Osobní převzetí v Hořovicích u Berouna. V případě zájmu udělám lepší foto. Cena 4000Kč.

Kolejiště TT

profesionalne urobene modulove TT kolajisko

Predam profesionalne spracovane modulove kolajisko TT, vratane nabytkovej zostavy, kde je kolajisko uskladnene. Ukladanie a prevadzka kolajiska je riesene v nabytkovej zostave na mieru, kam sa da kolajisko rychlo zasunut Detaily na fotkach na linke https://petersid8.rajce.idnes.cz/ kde je postupne nafotena cela stavba kolajiska Detaily...

profesionalne urobene modulove TT kolajisko

Kolejiště TT

Dobrý den, Nabízím k prodeji kolejiště z pozůstalosti o rozměrech cca 180x90cm. Součástí prodeje je kolejiště, vlaky, vagóny a kompletní příslušenství viz foto, další foto mohu zaslat na vyžádání. O ceně se dá jednat na místě.

Kolejiště TT

Kolejiště TT

Prodám kolejiště TT, včetně flokovacky, kolejí, vagonků atd.

Kolejiště TT

Koupím kolejiště H0/TT

Nabídněte klasické kolejiště popř. modulové, kvalitně zpracované, analogové popř. digitální. Pouze realistické, za rozumnou cenu.