kolejiště7 inzerátů

Model stanice k dokončení

Prodám segment o rozměrech 168x40cm s koncovým nádražím inspirovaným dle skutečně stanice, užitná délka dopravních kolejí je dostačující pro loko a 3 rychlíkové vozy. Postaveno na pevném a rovném rámu z latí a 12mm překližky. Kolejivo je Tillig s kovovými srdcovkami, ke každé srdcovce i staniční koleji jsou vyvedeny zespodu...

Model stanice k dokončení

profesionalne urobene modulove TT kolajisko

Predam profesionalne spracovane modulove kolajisko TT, vratane nabytkovej zostavy, kde je kolajisko uskladnene. Ukladanie a prevadzka kolajiska je riesene v nabytkovej zostave na mieru, kam sa da kolajisko rychlo zasunut Detaily na fotkach na linke https://petersid8.rajce.idnes.cz/ kde je postupne nafotena cela stavba kolajiska Detaily...

profesionalne urobene modulove TT kolajisko

kolejiště

Nabízím kolejiště TT koncipované do 70 let v ČR. Plně funkční s osvětlením, druhým patrem pro jízdu v tunelu pod panelem, který snímá kamera na monitoru, ozvučeným přejezdem a mnoha zajímavými detaily na velmi profesionální úrovni. Modely vlaků nejsou v ceně, lze však o nich jednat. Při rychlém jednání a zajištění dopravy sleva.

kolejiště

kolejiště TT

Prodám nové ,analogové kolejiště TT rozměru 224x140cm.Kolejiště má 2trafa FZ1 takže můžou jezdit najednou až 3 souravy. Domky a stavby jsou originály, které vyrábím z kartonu.Je osvětleno pro noční provoz a pro domky.Jednotlivé okruhy jsou ovládány automaticky přes relátka. Cena je 15 000 kč.

kolejiště TT

Kolejiště TT

Dobrý den, Nabízím k prodeji kolejiště z pozůstalosti o rozměrech cca 180x90cm. Součástí prodeje je kolejiště, vlaky, vagóny a kompletní příslušenství viz foto, další foto mohu zaslat na vyžádání. O ceně se dá jednat na místě.

Kolejiště TT

Kolejiště TT

Prodám kolejiště TT, včetně flokovacky, kolejí, vagonků atd.

Kolejiště TT

Koupím kolejiště H0/TT

Nabídněte klasické kolejiště popř. modulové, kvalitně zpracované, analogové popř. digitální. Pouze realistické, za rozumnou cenu.