Železniční modely TT38 inzerátů

Dieselová lokomotiva V 200 027 DB

Prodám lokomotivu V 200 027 DB. Mašinka byla pořízena koncem šedesátých let, do půlky sedmdesátých let byla provozována, poté již neježděna a uskladněna v originální krabičce. Motorek je funkční, po téměř padesáti letech bez provozu bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček. Cenu nabídněte (plus poštovné 113,-).

Dieselová lokomotiva V 200 027 DB

Lokomotiva E499 Bobina

Prodám lokomotivu E499 - Bobina. Lokomotiva byla pořízena koncem 60tých let, do půlky 70tých let provozována, poté neježděna, uskladněna. Motor je funkční, ale po téměř padesáti letech bez provozu bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček. Chybí jí oba pantografy, na karosérii vady na kráse (viz fota). Cenu nabídněte...

Lokomotiva E499 Bobina

Lokotaktor T435

Prodám lokotraktor T435. Mašinka byla pořízena koncem šedesátých let, do půlky sedmdesátých let byla provozována, poté již neježděna a uskladněna v originální krabičce. Motorek je funkční, bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček po téměř padesáti letech bez provozu. Na karosérii drobné vady na kráse (viz foto)....

Lokotaktor T435

Lokotraktor T334

Prodám lokotraktor T334 (viz foto). Lokotraktor byl pořízen koncem 60tých let, do půlky 70tých let provozován, poté neježděn, uskladněn. Motorek je funkční, bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček po téměř padesáti letech bez provozu. Cenu nabídněte (plus poštovné 113,-).

Lokotraktor T334

TT - koleje - oblouky - 92 kusů

Staré použité koleje, celkem zachovalé stavy, někde mohou být nedostatky, lépe vyčistit, zoxidované, vše viz fota.

TT - koleje - oblouky - 92 kusů

TT - 3 x vagon s auty

3 x vagon, vše viz fota. Jen jako celek za 500 Kč + případná pošta.

TT - 3 x vagon s auty

TT - ČSD patrák

Pěkný, zachovalý.

TT - ČSD patrák

TT - vagony

10 x kotlový vagon - 1200 Kč. Jen jako celek.

TT - vagony

Prospekty, katalogy a různé příslušenství

Prodám různé prospekty, katalogy a různá příslušenství ke kolejišti (viz foto), pouze vše jako celek. Vše pochází z konce šedesátých a počátku sedmdesátých let. Cenu nabídněte (plus poštovné 133,-)

Prospekty, katalogy a různé příslušenství

Poštovní vůz "Deutsche Post".

Prodám poštovní vůz "Deutsche Post". Vše funkční, na jedné straně chybí jedny posuvné dveře (byla zde vlepena figurka železničáře). Vagonek byl pořízen koncem šedesátých let, od sedmdesátých let neježděn, uskladněn. Cenu nabídněte (plus poštovné 113,-).

Poštovní vůz "Deutsche Post".