Železniční modely TT36 inzerátů

Lokomotiva Mehano

Nová, neježděná, bez závad, digitální rozhranní, Platba předem na účet, možnost osobního předání Ms kraj. Do zahraničí neodesílám.

Lokomotiva Mehano

Krokodil DR

Lokomotiva krokodil DR, jízda bez závad, svítí vždy ve směru jízdy. Platba předem na účet. dle tar. České pošty, pojištěno. Možnost předání Ms kraj.

Krokodil DR

Uzavřené nákladní vagóny ČSD

Prodám soupravu 4ks uzavřených nákladních vagónů ČSD 2-osých s celokovovým dvojkolím. Cena 1200,-kč za všechny 4 vagóny. Poštovné 100,-Kč. Platba převodem na účet, nebo osobní převzetí v okolí Frýdku-Místku. Na dobírku nezasílám.

Uzavřené nákladní vagóny ČSD

Stavebnice M152

Prodam stavebnice přípojného vozu ČSD/ČD řady Baafx. Plastiková stavebnice přípojného vozu řady Baafx od LPH Jičín. Ze stavebnice je možné postavit přípojný vůz Baafx, nebo maketu motorového vozu řady M152.0 a ř.810. Stavebnice obsahuje veškeré díly ke stavbě. Stavebnice jsou v sáčku.

Stavebnice M152

Návěstidla 4ks

4 ks, viz fotografie. Jen vcelku. Osobní odběr Kopřivnice nebo Blansko. Zasilkovna 65 Kč

Návěstidla 4ks

Prodám sloupovy staniční rozhlas

Prodám staniční rozhlas, domácí výroba.2 páry za cenu 75kč. Cena za poštovne 50kč.Baličku k prodeji je 6ks nebo jednotlivě.

Prodám sloupovy staniční rozhlas

Parní lokomotiva BR 92 - TT

Prodám model parní lokomotivy BR 92 v zeleném barevném provedení. Model je ve velmi dobrém stavu, bez poškození, zcela kompletní a funkční. Lokomotiva je zabalena do krabičky firmy Zeuke. Cena za model je fixní, platba pouze převodem na účet, poštovné je účtováno dle ceníku České pošty.

Parní lokomotiva BR 92 - TT

Masky podvozků na mosazné pojezdy

Prodám dolep. doplňky k mosazným pojezdům diesel lokomotiv: Bardotka, Brejlovec, Špageta, Kocour. Jedná se o opracované epoxidové odlitky. 1) 20ks masek kývačkových podvozků, cena 80,-Kč/4ks 2) 9ks palivových nádrží, cena 70,-Kč/ks. Prodej možný jako celek, i jednotlivě. Poštovné 90,-Kč. Platba převodem na účet, nebo osobní...

Masky podvozků na mosazné pojezdy

PRODÁNO interier do M152/810 a do Btax/010/012

Nabízím k prodeji dva origo interiéry z alpaky, jeden pro motorový vůz M152/810 a jeden pro přívěsný vůz Btax/010 i 012. Původní cena 200/ks, já prodávám za 150,-/ks, dohoda jistá. Dostal jsem je kdysi darem, jsem ale hanůlkář.

PRODÁNO interier do M152/810 a do Btax/010/012

Vodní jeřáb

Nabízím k prodeji origo zabalenou stavebnici vodního jeřábu od Auhagenu. Pův. cena na obalu 69,- Kč, prodám za 45,- Kč + poštovné (zásilkovna 65,-). Pošlu v bublinkové obálce.

Vodní jeřáb