Železniční modely TT

19 inzerátů

Prodám železniční modely TT, doplňky, domy,kolejiš

Obsahuje mašinky,vagónky, domky,stromký, posypy, relé , ostatní doplňky k trati a nedokončené kolejiště na desce 125x175 cm, bylo funkční ,překládám foto. Cena bez dopravy.

Prodám nákladní vozy TT

Prodám vozy ČSD.3x hnědý 1x čtyřosý.Všechny vozy kovová soukolí a ložiska PEHO. Nic neulomeno, velmi pěkný stav.Cena 270,-/kus

Prodám nákladní vozy TT

Vše ke kolejišti TT

Prodám různé věci ke kolejišti TT. Figurky a drobnosti, stavby, stromky, sloupy osvětlení, prostě vše co vidíte na fotografiích. Cena dle výběru, v případě koupi celku cena dohodou. Možný osobní odběr nebo zaslání poštou doporučeně po platbě předem.

Vše ke kolejišti TT

Díly k lokomotivám BTTB

Různé ND k lokomotivám BTTB. Jmenovitě se jedná o různé díly k loko E 499 Bobina, E 11, E 42, E 242, hnací hřídel s pastorkem a nápravy k LVT motoráku - vše viz foto. Vyškrtané díly: k loko BR 130 Ragulín a Nohab - prodány! Aktuální cena je za vše dohromady. Je však možný prodej i jednotlivě, pak cena dle výběru dohodou. Mám...

Díly k lokomotivám BTTB

Stromky, listnáče

Prodám tyto velmi pěkné listnaté stromky. Stromky jsou nepoužité, přebytek ze stavby kolejiště. K dispozic mám 3 kusy. Uvedená cena na fotu je za kus. Mám víc inzerátů, proto je možno sloučit i větší nákup do jedné zásilky. Osobní vyzvednutí je možné po předchozí domluvě. Jinak odesílám doporučeně, poštovné 95,-Kč.

Stromky, listnáče

Drobnosti k model. železnici

Nabízím zbytky drobností a doplňků k model. železnici, kamenné zdivo na plot, postavičky, nábytek, jízdní kolo, komíny k budovám atd., vše - viz foto. Cena je za vše. Kvalitně zabalím proti poškození. Poštovné doporučeně 70 ,-Kč, na dobírku ne!

Drobnosti k model. železnici

Stavebnice SDV - krytý vůz Gags

Prodám nepoužitou SDV stavebnici krytého vozu Gags vč. leptů a obtisků. Baleno v sáčku bez krabičky. Kvalitně zabalím proti poškození. Cena je s plastovým dvojkolím, mohu ke stavebnici přidat i kovová za 80,-Kč. Poštovné 95 ,-Kč, na dobírku ne!

Stavebnice SDV - krytý vůz Gags

ND - odlitky

1. Sada masek podvozku motorového vozu M 131, popř. přípojného vozu Blm. 2. Sada odlitků na spodek motor. vozu M 296 / 854 (foto níže). Cena 45,-Kč je za každou sadu. Pošlu doporučeně kvalitně zabalené, poštovné 70,-Kč.

ND - odlitky

ROCO Brejlovec 36250

Nabízím ROCO brejlovce T478.3174, prakticky nový, pouze odzkoušený na oválu. Doplňky nenalepeny. Na kolejišti nikdy nejel. S kompletním návodem i v CZ. Možnost zaslat zásilkovnou. Analog. Cenu lze dohodou.

ROCO Brejlovec 36250

Osobní vozy Oldtimer

Prodám dva osobní vozy „Oldtimer“ ex BTTB ve velmi dobrém stavu. Jsou opatřeny celokovovými dvojkolími a mosaznými ložisky Peho a mají vynikající jízdní vlastnosti. Na vnějších čelech jsou zkrácená spřáhla Tillig na strunce. Mezi sebou jsou spojeny pevným spřáhlem s imitací šroubovky a brzdových hadic a mají zkrácenou mezeru...

Osobní vozy Oldtimer