Železniční modely TT230 inzerátů

Budovy - náměstí

Nabízím soubor 7mi budov, pěkně sestavené, neopatlané, nevybledlé, zachovalé.

Budovy - náměstí

Zeuke - Tillig

Zánovní - neježděný, (je nový ale to už není dnes to správné slovo), je to už prakticky Tillig ale přesto jde vlastně dneska o veterána z r. 93. Má už 5ti polový motor. Bude to chtít základní údržbu - olej atd. ( 30let to leželo ) Nabídněte, nevím co za to chtít.

Zeuke - Tillig

Trafo FZ1

Nové 750Kč. Použité 450Kč. Oba výstupy funkční bez závad.

Trafo FZ1

Prodám sadu 4 vozů Es BTTB s krabičkami

Nabízím čtyři vozy řady Es od BTTB s krabičkami. Solidní stav vozů s krabiček. Nejlépe osobní převzetí, při platbě předem na účet posílám přes Zasilkovnu s poštovným 75'- Kč. Případné dotazy rád zodpovím.

Prodám sadu 4 vozů Es BTTB s krabičkami

posunka T 212

Posunovací lokomotiva T 212 z odlitku, pohon kovový, spřáhla vyměnitelná v šachtě. Plynulá jízda, Platba předem na účet. Poštovné dle tar. České pošty. Do zahraničí neposílám. Možnost osobního předání.

posunka T 212

Bobina

Bobina v TT stav pěkný dle foto, funkční, jezdí bez závad. Platba předem na účet, poštovné dle České pošty. Možnost osobního předání po dohodě.

Bobina

Loco TT

REZERVACE Prodám dva vagony Uahs(Raj) a Faccs (Sas), výrobce Loco, starší provedení bez kinematiky. Vozy jsou nejeté, bez jakéhokoliv poškození. Nejlépe jako celek za 1350Kč.

Loco TT

Horské nádraží - ZAMLUVENO do 1.10.

Prodám tuto velmi pěknou stavbu horského nádraží TT. Další stavby nabízím v dalším mém inzerátu, třeba se Vám hodí víc věcí. Možno vyzvednout osobně po předchozí domluvě, popř. zašlu poštou kvalitně zabalené proti poškození. Poštovné 129,-Kč. Na dobírku ne.

Horské nádraží - ZAMLUVENO do 1.10.

Kolejivo BTTB - ZAMLUVENO

Nabízím krátké přerušené napájecí a dorovnávací kolejnice BTTB (U-profil) viz foto. Kolejničky jsou v pěkném stavu. Uvedená cena je za celou sadu. Možné zaslání poštou, na dobírku NE, popř. osobní vyzvednutí - toto je nutné domluvit předem. Poštovné 95,-Kč.

Kolejivo BTTB - ZAMLUVENO

El. výhybky BTTB- ZAMLUVENO do 1.10.

Nabízím k prodeji 4 ks el. výhybek BTTB (U-profil). Nabídka obsahuje výhybky: 2x levou a 2x pravou. Nejedná se o žádný "vytrhaný nebo vylámaný šrot", výhybky jsou ve funkčním a pěkném stavu. Uvedená cena je za kus. Možné zaslání poštou, na dobírku NE, popř. osobní vyzvednutí - toto je nutné domluvit předem. Poštovné 95,-Kč.

El. výhybky  BTTB- ZAMLUVENO do 1.10.