spal. motor

73 inzerátů

Prodám fg marder

Prodám rc model marder s rc upraveným motorem nová ložiska, kovové převody a zadni ramena včetně serv přidám nějaké díly, vice po tel. Dohoda. model je plně funkční Pouze volat. Platí do smazání.

Prodám fg marder

Raptor 5XB cena v inzeratu

Dobrý den, prodám Raptora 5XB Himoto 1:5 4WD, cena 12 000, dohoda možná. Vratimov.

Raptor 5XB cena v inzeratu

FG Baja - dlouhá

Prodám FG Baja s originál delším rozvorem. Motor Zenoah 26 ALU zadní ramena , alu. tlumiče,alu převodový plato,alu držáky motoru s rychlo upìnakem, vysílač Spektrum DX 2.0. Náhradní pneu. V zimě komplet všechny noví ložiska 3x baterie a nějaké díly.Vice po tel.

FG Baja - dlouhá

nitro motor

Kyosho Nitro motor

nitro motor

KOUPIM BRZDY FG

Koupím kapalinové brdy na fg.

KOUPIM BRZDY FG

Buggy carson specter 1:8

Prodam zminenou buggy,jen se.na ni praxi,nemám kde jezdit ,věnuji se letadlum. Podvozek po vyčištění vymneny loziska,nova serva ted v zimne,výfuk,kola,3xnove křídlo,3xnova karoserie ,nové zhavitko + baterka navíc ,4*nova svíčka,2 starý,nové hadicky,plus cepovatko,přední tlumiče hobbao nové,startér robitronic,bud na lipolku...

Buggy carson specter 1:8

HPI BAJA 5 B

Koupím nové zadni pneu nebo nejlépe kompletní kola na BAJU 5 B Foto a cenu na email.

Vyměním 2× RC nitro

Prodam Rc nitro - 1x haboa Racing gpx4 motor 2.5ccm včetně vysílačky zhavitka nabíječky - nutná výměna spojky 1x truggy motor 3.5ccm včetně vysílačky zhavitka ( chybí nádržka na nitro i tak je možné vyzkoušení , bez kastle) 1x motor 2.5ccm funkční Možná výměna za EL auto se střídavým motorem baterii a vysílačem .

Servo na Buggy 1/8

Prodám silné servo na Buggy 1/8 , původní cena 3900 kc

Servo  na Buggy 1/8

Koupím kola reely 205mm

Koupím 4x kola

Koupím kola reely 205mm