RC modely

64 inzerátů

Pozvanka na akci

Vážení přátelé leteckého modelářství. Srdečně Vás zveme na první ročník modelářské aviatické pouti Modelparku pod hradem, který se koná 18.6.2022

Pozvanka na akci

Pozvanka na akci

Vážení přátelé leteckého modelářství. Srdečně Vás zveme na první ročník modelářské aviatické pouti Modelparku pod hradem, který se koná 18.6.2022 od 10.00. Více informací najdete v naší pozvánce.

Pozvanka na akci

Osazení motoru

Koupil jsem model bez motoru a hledám modeláře který by mi do velkého modelu nainstaloval motor zapojil elektroniku . Cena dohodou

Pomoc s nastavením FV-31 Cypher

Nemá někdo FV-31 Cypher? Nedaří se mi spojit přijímač s řídící jednotkou v modelu. Mám rádio Jeti DC16 a RX REX 7. Díky za pomoc.

Pomoc s nastavením FV-31 Cypher

Classic Joy

Vyměním tento model od RC-Joy (1900Kč), za stavebnici druhoválečné metrovky od LM nebo ŠAD. Joy má rozpětí 1270mm, D-850mm a váha kolem 500g. Je to nenačatá stavebnice.

Classic Joy

Díly TigerII

Sháním kovová kola a pásy k Tiger II ,popř. i k Tiger I. K Tiger I i kovové poklopy, nářadí a jiné doplňky. Taky řídící desky hl 6.0/ 6.0S , 6.1 nebo torro/taigen 2,4 2.gen.

LMK Břest Otevírání nebe a Modelářská burza

LMK Břest zve dne 14.5.2022 od 10:00 hod. všechny příznivce létání na Otevíráni nebe a Modelářskou burzu.

LMK Břest Otevírání nebe a Modelářská burza

TARANIS - E

Hledám kolegu modeláře z Neratovic, Mělníka a okolí, který vlastní tuto soupravu a byl by ochoten poradit při jejím nastavování. Dělá mi to nějaké věci které nevím jak nastavit.

HELICUP Kroměříž 1. - 10. červenec

Jedná se o týdenní přátelské setkání pilotů a příznivců rádiem řízených modelů vrtulníků na letišti aeroklubu Kroměříž. Je to největší sraz této modelářské kategorie konaný na území České republiky, který se koná již od roku 1991. Každoročně se sejde kolem šedesáti pilotů s doprovodem a různými modely, od malých účelových1

HELICUP Kroměříž 1. - 10. červenec

Poptavam CNC i konvenčni soustružení

Poptávám konvenční či CNC soustružení. Modely a plány mám. Jedná se o 3Ks os, průměr 8mm. Předem děkuji za nabídky.