RC letadla

22 inzerátů

Pixhawk 4

Dobrý den, Hledám někoho kdo by mohl pomoc z RC modelem Skywalker sebrat dohromady, vložit a naladit Pixhawk 4 z Ardupilotem, Děkuju Hezký den.

Pixhawk 4

Rc karburatory na Tono 3,5 a 5 ccm a unašeč na 5

Dobry den měl bych prozbu nema nikdo doma v šupliku na tyto dva motory karburatory a jeden unašeč takže Tono 3,5 a 5 ccm a plus kte 5 ccm unašeč schanim kdo ma at mi prosim napiše děkuji .

kabina pro Tucano MPX

Dělal jsem pro jednoho modeláře tady z bazaru kabinu místo zničené. Její 3D tisk a zaslání je mimo obecně akceptovatelnou rentabilitu, ale případnému zájemci, který o svoji kabinu rovněž přišel, mohu poskytnout STL soubory pro tisk jejích dílů. Je to rozdělené na čtyři části pro tisk na ploše 20cm tiskárny. Tištěné díly na1

kabina pro Tucano MPX

kabina Tucan 1300 multiplex

Tímto chci poděkovat p. Jiřímu Kouřilovi za úspěšné vytištění kabiny na Tucana sedí stejně dobře jako ta původní...

kabina Tucan 1300 multiplex

LMK BŘEST Zavírání nebe a Modelářská burza

LMK Břest zve dne 8.10.2022 od 10:00 hod. všechny příznivce létání na Zavírání nebe a Modelářskou burzu.

LMK BŘEST Zavírání nebe a Modelářská burza

Plánek na model

Sháním plánek nebo výkres na motorový větroň FIT 1800 od Modely. Děkuji

Plánek na model

Podzimní burza a modelářský víkend

Již tento víkend se koná v RC Modelparku Suché Podzimní burza a modelářský víkend. Přijďte se podívat, nakoupit či prodat, nebo si jen zalétat a poklábosit...bez poplatků.

Podzimní burza a modelářský víkend

Pozor na podvodníka

Pred dvoma týždňami som si objednal a vyplatil motorový model na inzerát č.1063574 od: Sonique, PotenskaS@seznam.cz. Odvtedy nereaguje a samozrejme po lietadle ani stopy. Nepoznáte ho (alebo ju) niekto?

Ztráta modelu

Před časem se mi ztratil tento model el.větroně Tracy. Nevíte prosím o něm něco?Za každou informaci budu vděčný a nálezce odměním.Můj tel.: 723 316 988.Děkuji Hory

Ztráta modelu

LMK Břest - Letecký den

LMK Břest zve všechny příznivce létání na Letecký den. Akce se koná dne 6.8.2022 o 10:00 hod. na našem modelářském letišti.

LMK Břest - Letecký den