RC letadla

23 inzerátů

Starši či polorozbyte žavici motory

Dobry den mam prozbu schanim do sve sbirky spalovaci moturky všech značek mužou byt klydně polorozbyte s chybějcim dilem kdo by daroval a kdo by nechal za hubičku kdo by měl nakej ten šrot at se ozve budu moc rad děkuji .

Zlin 526AFS - zakázková stavba

Z časových důvodů hledám šikovného a pečlivého RC leteckého modeláře, který by postavil polomaketu Zlin 526AFS v měřítku 1:4 (konstrukční stavba z produkce grafik.cz). Smluvní odměna, v případě vážného zájmu o stavbu rád poskytnu další podrobnosti. Za nabídky předem děkuji.

Zlin 526AFS - zakázková stavba

Kdo nařeže PP

Prosím kdo je ochoten nařezat PP na 1cm vé desky . Mám dva bloky 90x60x15 cm. Přivezu odvezu zaplatím. .tel. 602729626 Moravský Beroun.

Pomoc při stavbě a létání s modely / Letecká škola

Nabízím pomoc se stavbou nebo létáním s modely. Zkušenosti jako reprezentant ve volných modelech a také ve výrobě RC modelů (laminování).

Časopisy-Zamluveno

Dobrý den. Jestli má někdo zájem o časopisy RC REVUE, MODELÁŘ, MODEL HOBBY MAGAZÍN, tak si pro ně může přijet. 2004-2013. Dále starší časopisy Modelář. 1968-1989. A navrch štos časopisů UDĚLEJ SI SÁM. Za odvoz. Jsem z Těrlicka. Dalibor

Nalezenec - Česká Skalice a okolí

Dobrý den, kolega mne požádal abych se zde zeptal, zda někdo nepostrádá toto éro. Pokud ho poznáte předám kontakt na nálezce.

Nalezenec - Česká Skalice a okolí

Ražňany 2021

Pozývame všetkých priateľov, modelárov a priaznivcov modelárstva na 23. modelársky letecký deň Ražňany 2021. Akcia sa koná v sobotu 09.10.2021 od 10:00 v areáli aeroklubového letiska Ražňany. Registrácia modelov od 8:00 Teším sa na stretnutie. Bližšie informácie tel.: 0905 841 832

Ražňany 2021

Modelářský letecký víkend a Burza !!!

Volné létání spojené s burzou.

Modelářský letecký víkend a Burza !!!

Nález DRONU

Nález dronu v okolí letiště Nymburk. Majitel může kontaktovat mě, nebo letiště Nymburk. Po kontrole evidenčního čísla bude předán majiteli.

Nález DRONU

Inzeráty za 1,- Kč

Zdravím kolegové modeláři. Napadlo mě malé zamyšlení. Vždycky když vidím inzerát s plně naloženým érem a u něj cenovku 1,- Kč, tak mám neodolatelnou touhu na něj zareagovat, že to tedy za tu korunu beru.. Pokud něco prodávám, tak snad mám jasnou představu, co že vlastně za svůj model nebo vybavení chci. Nebo snad když jde1