RC letadla

67 inzerátů

Koupím trup na akrobata 2,2-2,5m

Koupím trup na akrobata, foto s cenou prosím na email.

Sebart Hawk mini

Prodám mini Hawka od Sebartu. Osazeno servy Hitec MG. Nádrže, tahová roura Grumania. Model je bez přijímače a turbíny. Nepoškozeno-jako nové.

Sebart Hawk mini

EL VĚTROŇ

Za cenu materiálu drak modelu větroně o rozpětí 2950 mm s výškovkovým servem zabudovaným ve směrovce.Epox. trup,potaženo Orakoverem.

EL VĚTROŇ

Yak 55 1,7m

Prodám tento nedokončený model, v trupu jsou 3 serva na vop a sop. Tak jak je na fotkách, možná i výměna . Info na tel.

Yak 55 1,7m

DC-3 Dakota - Fiber Classics/Carf model 3m

Rozpětí 3m, celokompozit, detailně zpracováno, osvětlení, přistávací světla, el. maketový podvozek, motory 4T Laser, přižhavování, letová hmotnost 15kg, mohu zaslat letová videa.

DC-3 Dakota - Fiber Classics/Carf model 3m

MIG 15 FB Jets 1,9m 18kg turbína Simjet

1,9m rozpětí, pneumatický podvozek, pneu brzdy, kompletně osazeno, celokompozit, lehce olétáno, 2x 2sLiFe 3000mAh přijímač, 3500 LiFe 3s čerpadlo, 15kg letová hmotnost. Možno zaslat letová videa.

MIG 15 FB Jets 1,9m 18kg turbína Simjet

Prodám delta křídlo

Nabízím delta křídlo E-fliterra 2 m, bez přijímače, Model je plně osazen original. RC servy, motorem, vrtulí, regulátorem. Model není bouraný a je málo létaný. V případě zájmu volejte, nebo email - ne SMS, nutný osobní odběr. Cena pro jednání je 5.000,- Kč. Prodávám z důvod ustáří a velkého množství modelů, zabírá místo.

Prodám delta křídlo

P-51D Mustang 400mm s gyrem

Nabízím malý model o rozpětí pouhých 400 miimetrů. Přesto se jedná o plnohodnotný model který je díky gyru schopen bezpečně létat i za mírného větru a v rukách naprostého začátečníka. Se zapnutým gyrem letí model v podstatě sám. Po vypnutí gyra je schopen i základní akrobacie (přemet, výkrut, kopaný výkrut...) a na své si tak...

P-51D Mustang 400mm s gyrem

RC model Fenix konstr. J.Fara Rezervace!

Nabízím pečlivě postavený, nelétaný model. Řízena směrovka, výškovka a plyn. V modelu jsou tři standardní serva a motor MVVS 2,5 ccm GFS ABC RC. Mohu předvést v letu. Cena holého draku 2300,- Kč. Serva + 500,- Kč, motor včetně tlumiče MM +1900,- Kč.

RC model Fenix konstr. J.Fara Rezervace!

Plán Graupner Chico Rezervace!

Plán viz. obr. nepoškozený, bezvadný stav. Model původně určený pro motor 0,8-1,5ccm je vhodný pro konverzi na elektropohon.

Plán Graupner Chico Rezervace!