Plastikové modely

27 inzerátů

Vyměním Kirishimu za Kongo 1/350

Ahoj. Pokud by někdo jevil zájem o výměnu, nabízím IJN Kirishima 1/350 Aoshima za poptávám IJN Kongo 1/350 Fujimi. K modelu navíc dřevěná paluba.

Vyměním Kirishimu za Kongo 1/350

SABAKA - nefunkční odpovědi na inzerát

Kolegové, je mi líto, že jsem nemohl reagovat na Váš případný zájem o mé nabídky, ale žádné maily - odpovědi na inzeráty z modelbazaru mi nechodí. A ne, není problém že by to padalo do spamu, ani tam to není. pište tedy přímo na sabaka27@email.cz díky

Uživatel SABAKA

Dobrý den, dvakrát jsem odepisoval na váš inzerát číslo 1015566, zatím jsem nedostal odpověď. Prosím o odpověď, zda jsou modely ještě na prodej, mám zájem o oba dva Spitfiry.

F8CRUSADER

Podívejte se občas do spamu.Zpravy bývají bez vašeho přičinění ve spamu

Výměna: F-4F Flight Test 1/32

Nabízím na výměnu F-4F od Revellu v měřítku 1/32 - sešly se mi dva zcela shodné modely. Výměna za jinou Revelláckou F-4 ve stejném měřítku, nebo jinou zajímavou dvaatřicetinu. Kit je kompletní, otevřený pouze pro kontrolu. Předání možné osobně na dráze Brno-Zlín.

Výměna: F-4F Flight Test 1/32

Žádost

Rád bych požádal inzerující aby si BAZAR nepletli z Aukrem,ty ceny co tady poslední dobou vidím, pořídím úplně nové,dále někteří z nás si chtějí koupit jen model takže bych poprosil aby doplňky prodávali zvláště, díky Tom

Výměna SU34 Hobby Boss za SU 24M Trumpeter

Vyměním SU 34 Hobby Boss za SU 24M Trumpeter

Výměna SU34 Hobby Boss za SU 24M Trumpeter

Upozornění na podvodníky

Přátelé modeláři, poslední dobou se tu občas objevují pokusy o podvedení vás poctivých prodávajících. O co jde? Nějaký podvodník, nejčastěji z cizí země (velmi často Nigerie) vám odpoví na váš inzerát podivnou češtinou, protože používá Google translator. Jen se zeptá, zda je zboží ještě k dispozici. Dokonce může být i zare1

Upozornění na podvodníky

Bermuda a Vindicator. ( 1/72 SH)

Prodám případně vyměním vystavené nepoužité a kompletní stavebnice SH 1/72. Poptávám stavebníce 1/48 od Tam. Do-335 a P-47D Razorback (Malý náčelník) případně koupím jen obtisky na tento model. Po dohodě možnost předání v Praze Jinak cena je včetně zasilkovny.

Bermuda a Vindicator. ( 1/72  SH)

3x V.Wellington 1/72 MPM

Prodám případně vyměním nepoužité a kompletní stavebnice MPM. Nejraději jako celek (1080) včetně zásilkovny jinak á 370 + zasilk. Poptávám stavebnice 1/32. T. Moth DH-82 (IMC), S.Spitfire Ml.V (HB) Po domluvě možnost předání v Praze Případně nabídněte jiné 1/32 Z A M L U V E N O ! ! !

3x V.Wellington  1/72  MPM