Plastiková letadla - jiná měřítka16 inzerátů

predám nové nevybalené modely lietadiel

predám po skončení činnosti modely lietadiel v merítkach 1:32, 48, 72. všetko nové, nevybalené, WW II, a moderna. Zoznam na požiadanie E-mail, cena dohodou, zbierka asi 70 ks. prípadná návšteva a výber

Prodám různá letadla

Hotové starší modely letadel v různých velikostech. Stav viz foto. Cenově od 60 - 80,-Kč, dle výběru. Možno jednotlivě, jako celek cena dohodou. Mrkněte na mé další inzeráty, nabízím toho mnohem víc. Osobní převzetí ve Dvoře Králové n. Labem, cestou pošty by se letadla poškodila.

Prodám různá letadla

Letadla různých měřítek

Několik starších hotových modelů letadel v různém měřítku. Stav viz foto. Cenově od 65 - 85,-Kč, dle výběru. Možno jednotlivě, jako celek cena dohodou. Mrkněte na mé další inzeráty. Osobní předání Dvůre Králové n. Labem, letadla by se cestou pošty asi poškodila.

Letadla různých měřítek

Modely letadel různých měřítek

Prodám několik starších hotových modelů letadel a vrtulníků různých měřítek. Vše stav viz foto. Ceny od 65 - 85,-Kč, dle výběru. Při koupi celku cena dohodou. Mám zde víc inzerátů. Nejlépe osobní předání ve Dvoře Králové n. Labem, nevím jak bych letadla zabalil k odeslání tak aby se cestou pošty nepoškodily.

Modely letadel různých měřítek

Akrylové barvy AK

Zdravím, nabízím k prodeji akrylové barvy od AK na německé letectvo a pozemní techniku včetně originálního ředidla. Většina barev nebyla nikdy použita, v odstínech RLM 66 a 76 + ředidle je polovina. Všechny barvy jsou cca rok staré.

Akrylové barvy AK

Výprodej modelů a plechů

Prodám modely ( letadla a technika ) a plechy - pouze technika , seznam zašlu na mail . Kontakt - baro.s@seznam.cz

Sleva Mix 1/72,1/35,

T-14 Armata 1/35 600.- Haunebu 1/72 800.- Modely jsou kompletní.Osobní předání v Praze,jinak pošta 100kč.

Sleva Mix 1/72,1/35,

Embraer EMB 190 1:100 KLM

Plastový model. Pošlem aj poštou, cena dohodou.

Embraer EMB 190 1:100 KLM

3d tisk, design

Potřebujete jakýkoli díl na váš model? Nebo snad model celý? Neváhejte mi napsat. 3d tisk není cenově náročný a modely v počítači zvládnu nakreslit sám podle jedno jaké reference.

Me 262 1:18 HobbyBoss plus barvy a pilotní odznak

Nabízím nový model Me 262 Schwalbe v měřítku 1:18 od Hobby Boss. Součástí prodeje jsou nové, nepoužité barvy Gunze v odstínech RLM k letadlu -viz foto . Dále pak kopie odznaku Luftwaffe . .

Me 262  1:18 HobbyBoss plus barvy a pilotní odznak