...ostatní

16 inzerátů

Pohlednice železnice

Prodám sbírku pohlednic, převážně Slovensko, i jednotlivě, cena za kus 8,-Kč/ks.

Pohlednice železnice

Noční výpravka

Dobrý den, koupím funkční noční výpravku. Prosím nabídněte.

Zbytky modelové železnice TT aHO

Nejlépe vše co je na fotkách.

Zbytky modelové železnice TT aHO

rychlostník, směrová tabule na železniční vůz

Nabízím k prodeji starší plechový rychlostník s bílými odrazkami " 60 " a směrovou tabuli s červeným textem ( rychlíkový spoj ). Foto je ilustrační! Cena dohodou. Doprava na vrub příjemce.

rychlostník, směrová tabule na železniční vůz

Výměnové náv.

Osobní předání Vrané n/Vlt., na trati dolního pacifiku??

Výměnové náv.

POZOR PODVODNÍK bryampatrickss@gmail.com

Vážení kolegové, připojuji se ke dvěma předchozím varováním, zde v oddělení. Dovoluji si odkázat na text: https://modelbazar.cz/pozor-na-posilani-modelu-do-zahranici/987184 1) podvodník píše z mailu bryampatrickss@gmail.com 2) chce, abyste poslali zásilku do Holandska a poté poslat bance důkaz o odeslání 3) kontaktuje...

POZOR NA PODVODNÍKA!!!

Pozor páni! Je zrejmé, že Vám príde odpoveď na inzerát od istého bryampatrickss@gmail.com POZOR!!!! Jedná sa o podvnodníka aby získal Vaše kontaktné údaje, tel. číslo účtu, proste všetko. Nedajte sa nachytať! Skutočný kupujúci od Vás všetky tieto podrobnosti okolo účtu pýtať nebude!

POZOR NA PODVODNÍKA!!!

koncová svítilna

Hledám návěstní červenobílou koncovou svítilnu pro návěst "konec vlaku", asi ze 70. let s červeným sklem a uvnitř s prostorem na petrolejovou lampu, zachovalou, koupím nebo vyměním za staré jízdní řády. Podívejte se na mé další inzeráty.

koncová svítilna

Odznaky ČSD/ ČD a ostatní sbírka viz fotky

Prodám odznaky ČSD, ČD a ostatní viz fotky. Je to větší sbírka. Rád bych prodal ideálně sběrateli. Prosím pokud umí někdo nacenit či říct něco o těchto odznacích budu moc rád, předem děkuji. Cena dohodou. Rád bych za peníze koupil modely TT. Prohlednutí v Praze možné dle domluvy.

Odznaky ČSD/ ČD a ostatní sbírka viz fotky

Medaile železniční z roku 1975 zapínací

Medaile železniční z roku 1975 zapínací. Cena 1.500 Kč. Vyzvednutí ihned Praha 10/15 adresu upřesním. Prodávám zde kolem 250 ks věcí od elektro, šperky až po oblečení prostě vše za symbolické ceny - stěhování. Prosím koukněte na další inzeráty, děkuji.

Medaile železniční z roku 1975 zapínací