...ostatní

16 inzerátů

rychlostník, směrová tabule na železniční vůz

Nabízím k prodeji starší plechový rychlostník s bílými odrazkami " 60 " a směrovou tabuli s červeným textem ( rychlíkový spoj ). Foto je ilustrační! Cena dohodou. Doprava na vrub příjemce.

rychlostník, směrová tabule na železniční vůz

Kreslené pohlednice - 150 rokov železníc SR

Prodám ucelený soubor 12ks kreslených pohlednic (formát 10x15cm) "150 rokov železníc na Slovensku" - na zadní straně každé pohlednice příležitostní razítko - cena 15,-Kč/ks, v dobrém stavu, ze sbírky. K tomu prodám nekompletní soubor 12ks kreslených pohlednic polovičního formátu (10x7,5cm) "150rokov železníc na Slovensku",...

Kreslené pohlednice - 150 rokov železníc SR

Pohlednice Slovensko

Prodám sbírku pohlednic, převážně Slovensko, i jednotlivě, cena za kus 8,-Kč/ks.

Pohlednice Slovensko

Transformátor FZ1 PIKO - náhradní díly

Prodám náhradní díly pro transformátor typu FZ1 - PIKO H0: 1) 5ks ovladač (odlitek, přesná kopie, zespodu zesílená, odolná proti lomu - cena 2,90€/ks (70,-Kč/ks), 2) 10ks přestavovač ("Schieber") - 3D tisk (modrý ABS), zesílený, odolnější materiál - cena 2,90€/ks (70,-Kč/ks), 3) 6ks přestavovač ("Schieber") - originální nepoužitý...

Transformátor FZ1 PIKO - náhradní díly

Výměnové náv.

Osobní předání Vrané n/Vlt., na trati dolního pacifiku??

Výměnové náv.

POZOR PODVODNÍK bryampatrickss@gmail.com

Vážení kolegové, připojuji se ke dvěma předchozím varováním, zde v oddělení. Dovoluji si odkázat na text: https://modelbazar.cz/pozor-na-posilani-modelu-do-zahranici/987184 1) podvodník píše z mailu bryampatrickss@gmail.com 2) chce, abyste poslali zásilku do Holandska a poté poslat bance důkaz o odeslání 3) kontaktuje...

POZOR NA PODVODNÍKA!!!

Pozor páni! Je zrejmé, že Vám príde odpoveď na inzerát od istého bryampatrickss@gmail.com POZOR!!!! Jedná sa o podvnodníka aby získal Vaše kontaktné údaje, tel. číslo účtu, proste všetko. Nedajte sa nachytať! Skutočný kupujúci od Vás všetky tieto podrobnosti okolo účtu pýtať nebude!

POZOR NA PODVODNÍKA!!!

koncová svítilna

Hledám návěstní červenobílou koncovou svítilnu pro návěst "konec vlaku", asi ze 70. let s červeným sklem a uvnitř s prostorem na petrolejovou lampu, zachovalou, koupím nebo vyměním za staré jízdní řády. Podívejte se na mé další inzeráty.

koncová svítilna

Odznaky ČSD/ ČD a ostatní sbírka viz fotky

Prodám odznaky ČSD, ČD a ostatní viz fotky. Je to větší sbírka. Rád bych prodal ideálně sběrateli. Prosím pokud umí někdo nacenit či říct něco o těchto odznacích budu moc rád, předem děkuji. Cena dohodou. Rád bych za peníze koupil modely TT. Prohlednutí v Praze možné dle domluvy.

Odznaky ČSD/ ČD a ostatní sbírka viz fotky

Medaile železniční z roku 1975 zapínací

Medaile železniční z roku 1975 zapínací. Cena 1.500 Kč. Vyzvednutí ihned Praha 10/15 adresu upřesním. Prodávám zde kolem 250 ks věcí od elektro, šperky až po oblečení prostě vše za symbolické ceny - stěhování. Prosím koukněte na další inzeráty, děkuji.

Medaile železniční z roku 1975 zapínací