...ostatní

18 inzerátů

POZOR PODVODNÍK bryampatrickss@gmail.com

Vážení kolegové, připojuji se ke dvěma předchozím varováním, zde v oddělení. Dovoluji si odkázat na text: https://modelbazar.cz/pozor-na-posilani-modelu-do-zahranici/987184 1) podvodník píše z mailu bryampatrickss@gmail.com 2) chce, abyste poslali zásilku do Holandska a poté poslat bance důkaz o odeslání 3) kontaktuje...

Pozor na posílání modelů do zahraničí

Vážení kolegové, důrazně varuji před posíláním zásilek do zahraničí, při platbě na váš účet prostřednictvím PenFed Credit Union Bank. Postup je takový, že je po vás nejprve vyžadováno zaslání ofoceného podacího lístku s odkazem na sledování zásilky, a až poté má být na váš účet uvolněna platba za zaslané zboží. K tomu však...

Trafo FZ1

Prodám trafo FZ1, z venku lehce zašlé, ale plně funkční.

Trafo FZ1

POZOR NA PODVODNÍKA!!!

Pozor páni! Je zrejmé, že Vám príde odpoveď na inzerát od istého bryampatrickss@gmail.com POZOR!!!! Jedná sa o podvnodníka aby získal Vaše kontaktné údaje, tel. číslo účtu, proste všetko. Nedajte sa nachytať! Skutočný kupujúci od Vás všetky tieto podrobnosti okolo účtu pýtať nebude!

POZOR NA PODVODNÍKA!!!

koncová svítilna

Hledám návěstní červenobílou koncovou svítilnu pro návěst "konec vlaku", asi ze 70. let s červeným sklem a uvnitř s prostorem na petrolejovou lampu, zachovalou, koupím nebo vyměním za staré jízdní řády. Podívejte se na mé další inzeráty.

koncová svítilna

Odznaky ČSD/ ČD a ostatní sbírka viz fotky

Prodám odznaky ČSD, ČD a ostatní viz fotky. Je to větší sbírka. Rád bych prodal ideálně sběrateli. Prosím pokud umí někdo nacenit či říct něco o těchto odznacích budu moc rád, předem děkuji. Cena dohodou. Rád bych za peníze koupil modely TT. Prohlednutí v Praze možné dle domluvy.

Odznaky ČSD/ ČD a ostatní sbírka viz fotky

Medaile železniční z roku 1975 zapínací

Medaile železniční z roku 1975 zapínací. Cena 1.500 Kč. Vyzvednutí ihned Praha 10/15 adresu upřesním. Prodávám zde kolem 250 ks věcí od elektro, šperky až po oblečení prostě vše za symbolické ceny - stěhování. Prosím koukněte na další inzeráty, děkuji.

Medaile železniční z roku 1975 zapínací

Prodám,zelené stromy,výška 50 mm+na zapíchnutí.

Prodám, zelené stromy, koruna s molitanu, výška 50 mm+na zapíchnutí,koruna průhledná, průměr asi 30 mm. Cena za balíček 10 ks. Poštovné,80.- kč. Platba na účet.

Prodám,zelené stromy,výška 50 mm+na zapíchnutí.

Prodám stromy,zelené, výška 55 mm+ na zapíchnutí

Prodám 2x 10 stromů, zelený molitan, výška 55 mm+ na zapíchnutí. Koruna průměr asi 30 mm. Cena za 10 ks =70 .- kč. Cena poštovného 80 .- kč. Platba na účet.

Prodám stromy,zelené, výška 55 mm+ na zapíchnutí

Strom ovocný,kulatý,kvetoucí 35mm

Prodám,balení 10 ks stromů vysokých 35 mm+ na zapíchnutí, koruna kulatá, zelený molitan s barevnými květy. Průměr koruny,asi 20 mm. Poštovné 80 .- kč. Platba na účet.

Strom ovocný,kulatý,kvetoucí 35mm