Modelová železnice13 inzerátů

Volha M21 - vyměním

Vyměním uvedený vůz TT Volha M21 od výrobce Herpa za novější TT auta Volha M24 nebo Tatra 603 nebo Gaz 69. Tato Volha M21 je velice vydařený model, bezvadný bez poškození s otočnými koly a vínovými sedačkami.

Volha M21 - vyměním

Pozor na prodejce Radek Trojan !!!

Nedoporučuji od prodejce Radka Trojana cokoliv kupovat. Po zkušenostech, kdy mi nafotil lokomotivu a poslal mi ji ovšem nekompletní, vřele nedoporučuji s ním obchodovat. X-krát jsem ho kontaktoval s tím, že má doposlat zbytek, ale vždy jen slíbil a nic se nestalo. Tak jen varuji poctivé modeláře.

Pozor na prodejce Radek Trojan !!!

Vyměním Brejlovce ROCO

Vyměním Brejlovce ROCO na foto za červeného se žlutým pruhem ve verzi ČD. Brejlovec je nový. Náhradní krabička, ale doplňky a dokumentace součástí.

Vyměním Brejlovce ROCO

ROCO 70202 ZVUK za Rivarossi HR4214

Vyměním model parní lokomotivy ROCO BR 02 0201 s digitálním zvukovým dekodérem za patrovou jednotku DBvqe + doplatek 2800Kč. Lokomotiva je nová, vyzkoušená, projetá na oválku. Model Rivarossi poptávám rovněž ve stavu nového. Prosím, jen tuhle jednotu, né jinou nebo podobnou. Rivarossi HR4214, viz foto.

ROCO 70202 ZVUK za Rivarossi HR4214

E458.0023 ČSD IS Model

Vymením tento model (pojazd Roco), za niektorý model loko., čo sú na foto. Len osobne. Slovensko.

E458.0023 ČSD IS Model

754 ČD Roco výmena za 754 ZSSK

Vymením tento model. Nejazdený. Analog. Nahradná krabica. Východné Slovensko.

754 ČD Roco výmena za 754 ZSSK

LGB SET loko F7

Nabízím na výměnu za modely RhB nebo prodám sestavu lokomotiv LGB F7 A-B-A SANTA FE. Loko 20576 a 20577 jsou samostatně funkční lokomotivy vybavené dekodéry pro jízdu, umožňující analogový i digitální provoz. LGB 20586 je střední díl vybavený analogovým zvukovým modulem, je vybavený taktovací nápravou a zvuky píšťaly a houkání...

LGB SET loko F7

Vagon ČSD od Žolíka

Jo Žolíku a tenhle chlaďák ČSD s logem NS (holandské železnice) na dveřích, taky ČSD určitě neměly.

Vagon ČSD od Žolíka

Výrobce nebo prodejce?

Zdravím vás,dostaly se mi do ruky statické modely vozidel viz.foto,nikdy jsem se s tím ještě nesetkal. Chtěl jsem požádat,zda by někdo z vás neměl kontakt na výrobce,popřípadě prodejce. Za odpovědi předem moc děkuji,Honza.

Výrobce nebo prodejce?

Návěstní svítilna ČSD

Hledám návěstní červenobílou koncovou svítilnu pro návěst "konec vlaku", asi ze 70. let s červeným sklem a uvnitř s prostorem na petrolejovou lampu, zachovalou, koupím nebo vyměním za staré jízdní řády nebo modely HO a TT.

Návěstní svítilna ČSD