Modelová železnice1 514 inzerátů

Silnice pro Car system H0

Dobrý den , nabízím silniční ovál obousměrný vhodný pro provoz modelu Faller Cas System nebo modelu které jste si postavily sami. Silnice je vybavena Magnetickým páskem který je oproti klasického drátu mnohem efektnější . Silnice je vhodná jako testovací okruh pokud nemate kolejiště nebo pevný model kde projíždět modely...

Silnice pro Car system H0

TT Brejlovec MTB

Prodám tuto loko, vše viz fota. Pojízdná, provozovaná na analog kolejišti, světla přepíná dle směru jízdy č/b. Jen osobní odběr a vyzkoušení, nebo platba předem na účet. Nevyzvednutá, tak nabízím znovu.

TT Brejlovec MTB

E44 DRG

Prodám nový model E44 německých říšských drah. Originální obal, model byl jen ve vitríně.

E44 DRG

E943DRG

Prodám elektrickou lokomotivu německých říšských drah E94, lokomotiva je v šedém nátěru. Model v originálním obalu, byl jen ve vitríně a tak je jako nový.

E943DRG

digitální napájení a sada kolejí Roco

Prodám digitální napájecí sadu Roco z21 s českým návodem a sadu kolejí. Ceny a popis na fotografiích.

digitální napájení a sada kolejí Roco

lokomotivy a vagóny ÖBB

Nabízím modely železničních vozidel ÖBB, převážně ve IV. epoše. Ceny jsou vyznačeny na fotografiích. Modely jsou nové, případně nepoužité.

lokomotivy a vagóny ÖBB

lokomotivy a vagóny DRG/DR/DB

K prodeji jsou modely lokomotiv a vagónů v měřítku H0 v provedení DRG/DR/DB. Ceny jsou vyznačeny na jednotlivých fotografiích. Modely jsou nové, nebo nepoužité. Jinak je u modelu uveden popis stavu.

lokomotivy a vagóny DRG/DR/DB

vagóny ČSD a ČD

Prodám železniční modely v měřítku H0 ČD a ČSD. Ceny jsou na fotografiích. Modely jsou nové, nebo nepoužité. V ostatních případech jsou u modelů uvedeny poznámky.

vagóny ČSD a ČD

lokomotivy a vagóny ČSD

Nabízím modely lokomotiv a vagónů v měřítku H0 v provedení ČSD. Ceny jsou uvedeny na fotografiích. Modely jsou buď nové, nebo nepoužité. V opačném případě je u modelu uveden popis stavu.

lokomotivy a vagóny ČSD

ÖBB ABm, UIC-X, Jägerndorfer 90002

Prodám nový, neježděný model vozu UIC-X, ÖBB v barevném provedení Jaffa, Jägerndorfer 90002: ABm 51 81 31-70 009-9, Wien Westbahnhof, revize 21.6.1993 Vůz je nový, nevybalený, včetně všeho příslušenství. Cena 1.400,- Kč. Osobní převzetí možné na trase Protivín - Beroun - Praha - Trutnov.

ÖBB ABm, UIC-X, Jägerndorfer 90002