materiál

9 inzerátů

Travní trsy a drny

Prodám větší množství modelových travních trsů, různých velikostí a délek vláken od 2mm až po 12mm. V jednom balení je cca 1500 - 2000 trsů, postačí k hustému zatravneni plochy 100 x 100cm, v řidšímu zatravnění i více.

Travní trsy a drny

Posypy 6 balení

Prodám posypový materiál, 6 ks (2x stětlejší zelená, 1x tmavší zelení, 3x hnědý), nerozbalené, cena je za všech 6 balení, příp. 20,- Kč/za kus dle výběru Možnost osobního předání na trase Ústí n/L - Mar. Lázně (tj. Teplice, Most, Chomutov, K. Vary, Cheb, Žatec, příp. další města na dotaz. Nebo mohu poslat po platbě předem1

Posypy 6 balení

Travní koberec

Travní koberec 47cm x 35cm Cena za kus

Travní koberec

Heki foliáž

HEKI Wildgrass - foliáž 40 x 40 cm, vlas cca 4 mm. Nepoužito, nerozbaleno.

Heki foliáž

tráva

Dobrý den prodám túto trávu Preferujem radšej napísanie SMS správy ako telefonát. Najradšej pošlem prostredníctvom spoločnosti zásielkovňa.

tráva

Přepínač k modelové železnici

Koupím několik funkčních přepínačů příslušenství modelové železnice (jako výhybky, semafory, rozpojovače apod.) Nemusí vypadat přesně jako na přiložených fotkách (na výrobci nezáleží). Nabídněte prosím foto a cenu.

Přepínač k modelové železnici

kabely měděné

Prodám měděné kabely vícežilové vhodné na propojení modulů nebo kolejišť s izolačním pláštěm nebo bez pláště, i jednotlivé kablíky na připojení výhybek, světel, domečků a návěstidel. Různé délky, cena dohodou dle délky a počtu drátů. Podívejte se na mé další inzeráty.

kabely měděné

UPOZORNENI

upozornuji na podvodníka- Ladislav Gir- OSTRAVA č.inz.964725 tel.725926376 necha si poslat peníze a dal nekomunikuje.

Řídící pult kolejiště

Nabízím tento řídící pult kolejiště,cena dohodou,rozměr 71 cm x 36 cm

Řídící pult kolejiště