Lokomotivy TT71 inzerátů

Zeuke - Tillig

Zánovní - neježděný, (je nový ale to už není dnes to správné slovo), je to už prakticky Tillig ale přesto jde vlastně dneska o veterána z r. 93. Má už 5ti polový motor. Bude to chtít základní údržbu - olej atd. ( 30let to leželo ) Nabídněte, nevím co za to chtít.

Zeuke - Tillig

posunka T 212

Posunovací lokomotiva T 212 z odlitku, pohon kovový, spřáhla vyměnitelná v šachtě. Plynulá jízda, Platba předem na účet. Poštovné dle tar. České pošty. Do zahraničí neposílám. Možnost osobního předání.

posunka T 212

Bobina

Bobina v TT stav pěkný dle foto, funkční, jezdí bez závad. Platba předem na účet, poštovné dle České pošty. Možnost osobního předání po dohodě.

Bobina

Kuehn Tillig

Nové, nejeté, vybalené jen pro focení. Více info meilem.

Kuehn   Tillig

Dieselová lokomotiva V 200 027 DB

Prodám lokomotivu V 200 027 DB. Mašinka byla pořízena koncem šedesátých let, do půlky sedmdesátých let byla provozována, poté již neježděna a uskladněna v originální krabičce. Motorek je funkční, po téměř padesáti letech bez provozu bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček. Cenu nabídněte (plus poštovné 113,-).

Dieselová lokomotiva V 200 027 DB

Lokomotiva E499 Bobina

Prodám lokomotivu E499 - Bobina. Lokomotiva byla pořízena koncem 60tých let, do půlky 70tých let provozována, poté neježděna, uskladněna. Motor je funkční, ale po téměř padesáti letech bez provozu bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček. Chybí jí oba pantografy, na karosérii vady na kráse (viz fota). Cenu nabídněte...

Lokomotiva E499 Bobina

Lokotaktor T435

Prodám lokotraktor T435. Mašinka byla pořízena koncem šedesátých let, do půlky sedmdesátých let byla provozována, poté již neježděna a uskladněna v originální krabičce. Motorek je funkční, bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček po téměř padesáti letech bez provozu. Na karosérii drobné vady na kráse (viz foto)....

Lokotaktor T435

Lokotraktor T334

Prodám lokotraktor T334 (viz foto). Lokotraktor byl pořízen koncem 60tých let, do půlky 70tých let provozován, poté neježděn, uskladněn. Motorek je funkční, bude třeba vyčistit všechny kontakty a sběrače z koleček po téměř padesáti letech bez provozu. Cenu nabídněte (plus poštovné 113,-).

Lokotraktor T334

BR 56 TT

Prodám BR 56 TT Loko je plně funkční v případě zájmu prosím volat Možno zaslat přes zásilkovnu za 65 kč

BR 56 TT

BR 23 TT

Prodám BR 23 TT Loko je plně funkční možnost zaslání přes zásilkovnu prosím v případě zájmu volat

BR 23 TT