Lokomotivy H0

26 inzerátů

El. Lokomotiva BR151 {zvuk}

Nabízím model ozvučené lokomotívy BR151. Lokomotiva je jako nová min. ježděná bez větších známek opotřebení. Plně funkční včetně světel a zvuku.

El. Lokomotiva BR151 {zvuk}

Vindobona DR Kato

Dobrý den,měl bych zájem o Vindobonu DR od KATO.Pokud má někdo nevyužitou,nabídněte.Prosím foto a cenu,děkuji.

Vindobona DR Kato

Vindobona ČSD - MTB

Koupím Vindobonu ČSD od MTB.Vzhledem k rozměru mého kolejiště by mi stačily 2 motoráky a 2 vložené vozy.Nabídky prosím s fotem a cenou,děkuji.

Prodám kastli Brejlovcem ČD Cargo MTB - PRODÁNO

Prodám kastli Brejlovce 750 079-6 ve velikosti H0 včetně masek podvozků, pluhů, nádrže, vzduchojemů a příbalu. PRODÁNO

Prodám kastli Brejlovcem ČD Cargo MTB - PRODÁNO

KODL

Ano, připojuji se, aby těch zklamaných nebylo více - vážený pan nečestný Kodl z Plzně se vyžívá v tom dělat si z nás legraci. On nepodvádí ve smyslu že by třeba nezaplatil (on nic nekoupí, čili není co platit), ale hraje si s prodávajícím, licituje o ceně, pak píše "posílám", pak se vymlouvá na nemoc a pak se dlouze odmlčí....

Laminátka řady 230 ČD - H0

Prodám Laminátku řady 230 ČD. - Pojezd ROCO - analog bez přípravy na DCC, hodně podobný originálu - Karoserie atlas bez osvětlení s dodanými kovovými pantografy - Velmi klidná, plynulá, příjemná a tichá jízda. Cena 2.700,- Kč + dopravné. Platba předem na účet.

Laminátka řady 230 ČD - H0

Motorová souprava ČSD Tillig

Sháním motorovou souprav ČSD od Tillig,viz obr.Poradí někdo,kde je ještě skladem nebo prodá někdo v top stavu?

Motorová souprava ČSD Tillig

ROCO - V 200 035 DB - Analog

Prodám těžkou analogovou lokomotivu ROCO - V 200 035 DB - Analog bez přípravy na DCC s velkou tažnou silou. Klidná a tichá jízda, přepíná bílá a červená světla dle směru jízdy, kabina vybavena strojvedoucím. Málo jetá, krátký čas vitrína, pak náhradní obal. Nevyužitá - digitalizuji. Cena 2.300,- Kč + dopravné. Platba předem...

ROCO - V 200 035 DB - Analog

Motorový vůz DRG,Liliput

Prodám motorový vůz DRG,Liliput.Platba předem na účet,zaslání možno přes Zásilkovnu či Českou poštu.Cena je pevná.Plus poštovné. NA SMS NEREAGUJI.

Motorový vůz DRG,Liliput

El.vyhlídkový vůz DB,Roco

Nabízím nevyužitý el.vyhlídkový vůz Roco. Platba předem na účet,zaslání možno přes Zásilkovnu či Českou poštu,cena je pevná. NA SMS NEREAGUJI.

El.vyhlídkový vůz DB,Roco