kolejiště

20 inzerátů

Prodám trafa Tillig TFi a TFi2

Prodám trafa Tillig - trafa nepoužitá v původním balení TFi (Tillig 08130) - 2700kč TFi2 (Tillig 08131) - 3200kč

Prodám trafa Tillig TFi a TFi2

Prodam kolejiste H0 v analogu na pevnom rame

Kolejiste je H0 analogove, na pevnom podstavci 200 x 100cm, pozuzivane, ma svoj vek ale funguje bez problemov a je vycistene. Ma 2 samostatné okruhy. Vela prepinacych a ovladatelnych vybybiek a iných moznosti. Vypinacom ovladatelnu odstavnu kolaj a druhym vypinacom odstavne rameno na spodku okruhu. Jedna vetva odstavnej kolaje...

Prodam kolejiste H0 v analogu na pevnom rame

Točna Fleischmann 6152 C

Prodám točnu Fleischmann 6152 C, která byla vybalena, zapojena, ale projekt, na který měla být použita nedodělaný. https://www.ben-zerba.cz/e-shop/cz/detail/vlaky/h0-1-87/kolejivo/fleischmann-profi/6152-c-fleischmann-profi-tocna-elektricka-310-mm.html?ga V případě zájmu možno prodat i rozestavěnou rotundu Vollmer 5758 https://www.okvlacky.cz/produkt/rotundapro6stani-2467.htm

Točna Fleischmann 6152 C

Kolejiště

Prodám nedodělané kolejiště,koleje Tillig Elite, motorické přestavníky, digitál i analog

Kolejiště

Kolejiště H0

Velikost 202x143 cm na pevném rámu, v digitálu. Používané ale v dobrém stavu, plně funkční. Nejsou dodělány portály tunelů.

Kolejiště H0

Panel modelové železnice HO

Prodám rozestavěný panel modelové železnice HO, Kolejivo Peco 100, mnoho doplňků pro dokončení vč. lokomotiv a vagónků. Cena k jednání cca 38000,-Kč. Při vážném zájmu a rychlosti další leva možná.

Panel modelové železnice HO

Prodám nádraží HO

Prodám nádraží HO 400x90 cm ,dělené ze dvou kusů. Kolejivo Tillig elite.Všechny koleje i výhybky naletovány dráty zespodu pro digitál. Koleje přilepeny na 4 mm korek. Cena dohodou.

Prodám nádraží HO

Kolejiště HO

Neměl by někdo zájem o velké kolejiště HO ( 4.2 x 6.5).Kolejivo Peco,Roco,Piko.Dvě viditelná nádraží,výhybna,tři skrytá nádraží,depo s točnou.Rodinné důvody.Možno bez budov a stromů.Jen za cenu materiálu.Cena dohodou. Nutno vidět.Jen vážní zájemci.Rozmontování a přeprava dle vlastního uvážení.Stavěno jako nerozebiratelné.

Kolejiště HO

Modelové kolejiště - průmyslové předměstí

Prodám hotové modelové kolejiště H0 na profesionální úrovni (rozm. 216x105cm). Motiv je průmyslové předměstí s rozsáhlou vlečkou chemického závodu. Analogové ovládání s kompletní přípravou na digitál, kolejivo Piko A-Gleis a Peco code 100, 23 výhybek elektricky ovládaných přestavníky (elektromagnety) s podúrovňovou montáží....

Modelové kolejiště - průmyslové předměstí

Kolejiště

Velikost kolejiště 330*130. Vše v digitalu masinky se zvukem a malá lokomotiva i z kouřovým generatorem brejlovec predelan v Liberci originálnějšimy zvuky a svitici kabinou. Koleje piko bez přestavníku jedna cast osvětlená. K vagonum a mašinam original krabice a spoustu věcí kolem ktomu.

Kolejiště