dobrou radu

RŮZNÉ

Zdravím modeláře
Starší kolega (80+) přešel z analogu (Hitec) na digital 2.4
Pořídil si Flysky FS 6
Dlouho to překonával, angličtina -1
Posledni problém je, že jsou velmi malé rozsahy trimů
Tak odhadem jen 5%
Vysilač je starý cca 7 let
Jde to nějak upgrejdovat??
Nebo koupit nový?
Děkujeme za rady

Zdarma
  • vloženo 3. 5. 2026 18:05
    May 3, 2026, 6:05:34 PM
  • inzerát č. 1265635
  • zobrazeno
  • osobní převzetí:
    Pardubice
  • zašlu / jsem ochoten prodat do těchto zemí:
    Česká republika
Přeposlat / sdílet inzerát
Facebook WhatsApp E-mail Odkaz:
Pro diskuzní fóra - kód phpBB:
Pro diskuzní fóra - kód Markdown: