dobrou radu
RŮZNÉZdravím modeláře
Starší kolega (80+) přešel z analogu (Hitec) na digital 2.4
Pořídil si Flysky FS 6
Dlouho to překonával, angličtina -1
Posledni problém je, že jsou velmi malé rozsahy trimů
Tak odhadem jen 5%
Vysilač je starý cca 7 let
Jde to nějak upgrejdovat??
Nebo koupit nový?
Děkujeme za rady
Zdarma
-
vloženo 3. 5. 2026 18:05May 3, 2026, 6:05:34 PM
- inzerát č. 1265635
- zobrazeno
- Josef Formánek zde má 3 další inzeráty
-
osobní převzetí:
Pardubice
-
zašlu / jsem ochoten prodat do těchto zemí:
Česká republika