Železniční modely H0

88 inzerátů

Vagonky Roco a Piko

Cisterny jsou v perfektním stavu. Šedá cisterna 600kč VTG 500/ks. Starší Piko uzavřený vůz 300kč. Nové Piko služební vůz 500. .Cena je uvedena za všechny modely. Možnost prodeje i po kusech. Uvedená cena je za vše. Posílám zásilkovnou ,popř. i jiným dopravcem. Na dobírku neposílám.

Vagonky Roco a Piko

ACME Vindobona SET 2

Popravám set č. 2 Vindobona, nový nebo může být i používaný. Prosím kdo by měl k dispozici nabídněte i s očekávanou cenou, určitě se dohodneme. Prosím jen seriózní nabídky. Děkuji

ACME Vindobona SET 2

Přebytky vagonků.

Starší plošinové vozy, ale v pěkném stavu. Foto 1,2 Flaischman ,cívky se dají sundat, jsou lípnuté oboustrankou. 450kč. Foto 2,3 Flaischman ,staré trámy, táké llípnuté oboustrankou. 450kč. U obou jsou klanice pohyblivé /vodorovná poloha/ .Foto 4 plošiňák s budkou .Dřevo je volné. 300kč, Bohužel u všech modelů krom foto...

Přebytky  vagonků.

Krysa A.C.M.E.

Prodám model lokomotivy od firmy A.C.M.E. es 499.Model pouze vyndán na tyto fotografie jinak uložen.Analogová verze.Cena na dohodě.

Krysa A.C.M.E.

ESU zvukový dekoder k TRIX 380

Prodám originální zvukový dekoder od mašinky TRIX 380

ESU zvukový dekoder k TRIX 380

ROCO ALEX BR diesel

Koupím Dieslovou lokomotivu od ROCO, ALEX BR 223. Původní nátěr. Prosím jen ROCO o PIKO nemám zájem.

ROCO ALEX BR diesel

ACME Carl Maria

Koupím set ACME Carl Maria, nový nebo i používaný, případně aspoň vůz první třídy tohoto setu. Prosím jen vážní zájemci co chtějí prodat. Děkuji určitě se dohodneme.

ACME Carl Maria

ACME Porta Bohemica set 4 nebo 1

Koupím set 4 nebo 1 Porta Bohemica, nový nebo i použitý, prosím nabídněte za férovou cenu, určitě se dohodneme. Prosím jen vážní zajemci. Případně koupim pouze vůz první třídy z těchto setů. Děkuji

ACME Porta Bohemica set 4 nebo 1

Železniční modely – mix H0

Osobní předání možné v Ústí nad Labem nebo Lovosicích. Poštou nejlépe po platbě na účet předem. Modely jsou nové nebo nepoužité ve stoprocentním stavu. Jiný stav je případně popsán na fotografiích.

Železniční modely – mix H0

Modely ČD v měřítku H0

Prodám železniční modely v měřítku H0 ČD. Ceny jsou na fotografiích. Modely jsou nové, nebo nepoužité. V ostatních případech jsou u modelů uvedeny poznámky.

Modely ČD v měřítku H0