Železniční modely H0

274 inzerátů

PRODÁM Gorilu ČEZ se ZVUKEM

Dobrý den, prodám Gorilu 151 019-7 od ACME (60338). V lokomotivě je dekodér ZIMO s hlášením dle skutečné předlohy EC142 Odra tam i zpět (není problém poslat případně přes whatsapp). Lokomotiva je ještě v záruce do 24/4/2022, samozřejmě k ní mám účtenku. Preferuji osobní předání v Praze a okolí, není samozřejmě problém...

PRODÁM Gorilu ČEZ se ZVUKEM

Roco Set DR Y/B

Z důvodu částečné redukce sbírky nabízím k prodeji zajímavý set rychlíkových vozů DR v provedení "Versuchslackierung", kat.č. 64080. Nový, neježděný, originální balení, doplňky přibaleny. Cenu nabídněte. Děkuji

Roco Set DR Y/B

Cisterna VTG

Z důvodu částečné redukce sbírky nabízím cisternový vůz VTG od Märklina, osazen izolovanými nápravami DC pro klasický provoz. Cisterna má lehkou tovární patinu. Nová, neježděná, originální krabička. Cenu nabídněte. Děkuji.

Cisterna VTG

Cisterna Roco

Z důvodu částečné redukce nabízím k prodeji model cisternového vozu od Roco. Nová, neježděná, originální krabička. Cenu nabídněte. Děkuji.

Cisterna Roco

PRODÁM MODEL KLANICOVÉHO VOZU FLEISCHMANN PATINA

Prodám model od fy. Fleischmann - klanicový vůz ČSD. Model je patinovaný s nákladem kmenů. cena 1.500,-

PRODÁM MODEL KLANICOVÉHO VOZU FLEISCHMANN PATINA

VAGÓNY ČSD

Nabízím k prodeji vagóny ČSD. 1) Set ČSD - 2x ADA PLASTIK Bi různá čísla, 1x PIKO SpV 2300,- 2) ČSD Be ROCO 48094 - ježdění, bez poškození 900,- 3) ČSD Ca PIKO 53318 - nový 1350,- 4) ČSD Ba Tillig 74914 - nový, osvětlen LED, neježděný 1200,- Osobní převzetí v Praze nebo poštou s platbou předem na účet. Poštovné...

VAGÓNY ČSD

čtyřnápravové a dvounápravové chladicí vozy PIKO

Nabízím čtyřnápravové i dvounápravové chladicí vozy HO PIKO. 350,- Kč/kus Osobní odběr na Praze 9 nebo zaslání po předchozí platbě na účet + poštovné (doporučený balíček nebo balík do ruky, případně přes zásilkovnu dle přání kupujícího).

čtyřnápravové a dvounápravové chladicí vozy PIKO

osobní vozy HO

Nabízím rychlíkové vozy HO Osobní odběr na Praze 9 nebo zaslání po předchozí platbě na účet + poštovné (doporučený balíček nebo balík do ruky, případně přes zásilkovnu dle přání kupujícího).

osobní vozy HO

Restaurační vozy Liliput

Nabízím různé verze restauračních vozů Liliput Cena za kus 350,- Kč Osobní odběr na Praze 9 nebo zaslání po předchozí platbě na účet + poštovné (doporučený balíček nebo balík do ruky, případně přes zásilkovnu dle přání kupujícího).

Restaurační vozy Liliput

PRODÁM MODEL VOZU Zts ROCO PATINA

Prodám patinovaný model vozu Zts od ROCO cena 1.000,-

PRODÁM  MODEL VOZU Zts ROCO PATINA