RC vrtulníky

20 inzerátů

SHÁNÍM

DOBRÝ DEN SHÁNÍM ODBORNÍKA PRO SEŘÍZENÍ a nastavení VRTULNÍKU T-REX 450 S VYSÍLAČKOU DX6i EVENTUÉLNĚ VYSVĚTLENÍ A UKÁZKA V LETU.MOHU PŘIJED.NEBO ZSLAT POŠTOU. návod pro vysílač mám v ČJ. A NÁVOD KE GYRU TAKÉ VRTULNÍK JE OSAZEN GYREM LTG-2100T DĚKUJI .

T Rex 500 Pro

Kompletně vybavený vrtulník v perfektním stavu,málo létaný, včetně jednotky Spirit,přijmače FrSky R-XSR,serva Savox,regulator YEP + prog.karta,motor Turnigy. Přidám 2x aku,nelétané pouze jedna použita při napípání Tx.

T Rex 500 Pro

Jet Ranger trup velikost 650-700

Maketový trup Jet Ranger pro RC heli velikosti 600 - 700 laminát, kvalitní zpracování, nízká hmotnost a perfektní tuhost. Pouze trup, horní část odnímatelná na výměnu baterií. Ideální pro RC heli mechaniky 600-700 malý trup na fotce pro mechaniky 500 za 2500,- velký trup 4900,-

Jet Ranger trup velikost 650-700

Vrtulníky Super Power

2 vrtulníky Super Power s vysílačkou. Vysílačka funguje, vrtulník po zapnutí roztočí vrtule a svítí, ale nereaguje na vysílačku. Třeba si s tím někdo šikovný poradí. Nabíjení vrtulníku je přímo z vysílačky. Druhý vrtulník je na náhradní díly. Preferuji osobní odběr v Pardubicích, nebo mohu poslat poštou nebo na Zásilkovn1

Vrtulníky Super Power

Logo 550 SX

Nabízím model elektro vrtulníku v kompletním v letuschopném stavu . (serva Savox , motor 600XF 1100kv , regl castle edge 100A, stabilizace V bar ) Možnost i s vysílačem Futaba T8J pak kompletní set pro začínajícího modeláře . Nejnižší prodejní cena je za model s motorem

Logo 550 SX

Blade mCP-S ,střídavý motor

Prodám tento min. použitý vrtulník s funkcí Panika . Je doplněn o orig. střídavý pohon . Prakticky bez známek používání , viz. foto . Baterie pouze na vyzkoušení.

Blade  mCP-S ,střídavý motor

Goblin Nitro Sport

Vrtulnik ve velmi dobrem stavu, se servy cykliky Savox SB-2292SG(3x), servem plynu Savox SB-2272MG. Mozno pridat i listy hlavniho a vyrovnavaciho rotoru MS Composit nebo motor OS 105HZ-R s vyfukem Powerboost, pripadne i servo vrtulky Futaba BLS276. Pak je cena dohodou.

Goblin Nitro Sport

RC vrtulník LARK Nine Eagles

RC vrtulník LARK Nine Eagles. Ovladač i nabíječ fungují, ale baterie je už zřejmě KO. Stabilizátor je zlomený. Proto prodávám na opravu, nebo na náhradní díly. Přidám i zbytek ze druhého stejného vrtulníku + další náhradní díly - viz. foto. Preferuji osobní odběr v Pardubicích, nebo mohu poslat poštou nebo na Zásilkovnu.

RC vrtulník LARK Nine Eagles

Vysílačka k RC vrtulníku LARK, funkční Preferuji

Vysílačka k RC vrtulníku LARK, funkční Preferuji osobní odběr v Pardubicích, nebo mohu poslat poštou nebo na Zásilkovnu.

Vysílačka k RC vrtulníku LARK, funkční  Preferuji

Wifi moduly

Bluetooth moduly ke stabilizacím ( Vbar , Ikon) a další

Wifi moduly