RC větroně

9 inzerátů

Elektrovětroň

Prodám termický elektrovětroň, rozp. 1700 mm, délka 1020 mm, konstrukce balza, potah folie, dělené křídlo. Ovládána S,V,M, včetně serv, motoru, regulátoru, sklopné vrtule. Model je nehavarovaný, nepoškozený. Je to letadlo pro pohodové létání. Možné osobní převzetí, nebo po dohodě mohu poslat.

Elektrovětroň

RC větron ŠK - 38/ SG - 38

Koupím nepoškozený RC větroň ŠK - 38/SG - 38, rozpětí 1 400 mm elekroverze /výrobce např. BLL/

Cvičný větroň

Prodám cvičný model větroně o rozpětí cca 170cm. Model je celobalzové konstrukce, potah je transp. folie, křídlo je poutané gumou a nasazuje se na dvě drátové spojky. Osazen je střídavým motorem RAY a reg. 40A, sklopná vrtule a duralový kužel. Lítal sním syn a už chce něco většího. Vhodný pro začátek nebo jen tak na pohodu1

Cvičný větroň

Rc Vetron na sestaveni

Prodam vetrone na dodelani chybi pouze dodelat vyskovku a smerovku a model potahnout.Viz foto.Preferuji pouze osobni odber neposilam.

Rc Vetron na sestaveni

Laminatovy trup Vetrone

Prodam novy laminatovy trup vetrone s modrou kabinou celkova delka 110cm a hloubka kridla 20cm.Preferuji pouze osobni odber predem po telefonicke domluve.Viz foto.

Laminatovy trup Vetrone

Přepravní box na větroně

Délka 277 cm, šířka 27 cm, hloubka 30 cm. Dohoda osobní odběr Uh. Hradiště.

Přepravní box na větroně

l-Spatz 55

Dobrý den, prodám l-spatz 55 rozpěti 6.2m délka 2.5m váha 11,5kg Nehavarované.

l-Spatz 55

Robbe Arcus Sport komplet set vč RC, aku, nabiíjen

Prodám kompet vybavení: Robbe Arcus Sport - rozpěrí 2,6m, křidélka, klapky, výškovka, směrovka, motor. Plná mechanika křídla, vše má vlastní servo. Mixi, programy... Vybaveno komplet telemetrií, telemetrický modul TM1000, stav aku, výškoměr teploty aku, venkovní... Data na displej RC + zvuková upozornění, vibrace... RC Sp1

Vozík na přepravu větoňů v obtížném terénu (svah)

Vozík je odpružený a rozkládací.

Vozík na přepravu větoňů v obtížném terénu (svah)