RC větroně

9 inzerátů

Výřezy Amigo II

Stavebnice výborně létajícího větroně Amigo II (Graupner) včetně pylonu, obsahuje: výřezy z topolové překližky a balzy, smrkové nosníky, balsové odtokové lišty, spojku křídla včetně pouzdra, bowdeny, drobnou bižuterii, stavební plán 1:1. Neobsahuje balzu na tuhý potah.

Výřezy Amigo II

Prodám RESku LIPTOV

Prodám větroně kategorie RES, klasická stavba. Létán 2 sezóny a plně funkční. Stačí vložit přijímač a letět. Použitá serva k ovládání jsou 2 x EMAX ES08 MA II (VOP + SOP) a 1 x ES 9251 II(brzda) + magnetický spínač.

Prodám RESku LIPTOV

Minimoa

Dobrý den, prodám zánovní model MINIMOA 1500mm.Model bez Aku a přijímače. Kompletně osazen a létal jen třikrát. Důvod prodeje je přechod na hornoplosnik. Pouze osobní odběr mohu dojet po cestě Domažlice, Holýšov, Bor.

Minimoa

Blaník tzv ,,Bačostroj,,

Prodám Blaník , rozpětí 3,8 m , elektro, osazený, jen vložit přijímač. Start ze země. Ovládané Kř,S,V,Brzdy,Motor.

Blaník tzv ,,Bačostroj,,

Retro model , komplet

Model retro větroně komplet

Retro model , komplet

Retro větroň RC-V1

Nabízím větroň koncepčně a velikostí odpovídající větroni Čejka kostr. m.s. Vl. Špuláka, který vyšel v řadě plánků Modelář. Na rozdíl od ní je křídlo tohoto větroně lichoběžníkové a bez uší. Rozpětí modelu je 1680 mm. Řízená je pouze směrovka, ale není problém udělat řízenou výškovku nebo model vybavit elektropohonem. Mode1

Retro větroň RC-V1

letadlo hydroplán větroň A1 kniha časopis křídlo

Prodám nějaké věci ze starší modelařiny, letadla, větroň, upoutance, časopisy modelář novější ročníky kolem roku 2000 do 100 kusů, plány stočené, složené, materiál kola lože vrtule nádrž aj., modelářské časopisy modelář křídla vlasti aj, starší větroně, něco na opravu největší něco přes 2 metry rozpětí, modrá A1 450 kč čer1

letadlo hydroplán větroň A1 kniha časopis křídlo

RC větron

Prodám větron JANTAR roz.5m ,plně vybaven,asi 30 startu (vleky)) tel.602 481205.cena 12000kč.

RC větron

Výřezy K-3 Sokol (1:6)

Sada výřezů z topolové překližky a balzy, kabina + plán ke stavbě makety čs. historického větroně, rozpětí 2,5 m.

Výřezy K-3 Sokol (1:6)