RC tanky

7 inzerátů

posádka tanku

resinové figurky 1/16. Německá posádka. Cena 250kč 1ks. Osobní odběr nebo pošta či zásilkovna

posádka tanku

LT38

Model v měřítku1/10 osazen 2x motor 55T + převodovky. Poklopy jsou otevíraci. Po dohodě lze doosadit regulátory, serva(otáčení věže, zvedání kanonu), případně velice kvalitní zvukový modul, nebo RC soupravu. Osobní předání s předvedením.

LT38

Tank Tiger 1:24 VS tank Pro BB+IR

Dobrý den, prodám málo ježděný Tiger 1:24 od firmy VStank, plně funkční. Jedná se o airsoftový a inftačervený soubojový tank (BB+IR) s plně pohyblivou věží (otáčení a náměr). Funkčním předním světlometem a se zvuky motoru, kulometu, střelby z kanónu (včetně cuknutí při výstřelu a zásahu od druhého tanku). Prodej včetně b1

Tank Tiger 1:24 VS tank Pro BB+IR

Jagtiger 1/16

Chystám se prodat Jagtigera . Spodek ,vana, kola,pásy,převodovky vse Japonska tamiya,vše kov asi to nej na trhu. Ridici jednotka profi IBU3. Kouřak proporcionální . Prodávám tak jak je na foto včetně figur.Jen osobní převzetí. Cenu nabídněte. Zákluz kanonu,záblesk při výstřelu. Originální zvuk motoru .

Jagtiger 1/16

Díly na tank

Prodám díly na tank. Kdysi jsem to vyměnil za model letadla, ale nikdy jsem se nepřinutil ho dodělat. Měřítko je cca 1:7, mám k tomu i rozkopírované výkresy. Je to buď na dodělání nebo na materiál. Duralové díly jsou svařované. Odvoz vlastní, na posílání je to velké.

Díly na tank

T 34

Prodám RC T 34 tištěný na 3D tiskárně 1/10 komplet vybavený stačí vložit příjímač a baterie. Vzledem k velikosti a váze pouze osobní odběr. Předvedu v provozu. Cenu nabídněte?

T 34

Kovová kola Kingtiger Torro

Prodám sadu kovových pojezdových kol Kingtiger. Neježděné jen stříknuté barvou.

Kovová kola Kingtiger Torro