RC soupravy

9 inzerátů

Volantová souprava HPI TF-3, 27 MHz

Nehodila by se někomu funkční stará RC souprava? Vytažená z bazarového auta, odzkoušená pouze v dílně. Přijímač HPI RF-1. Osobní předání/zásilkovna. Platí do smazání.

Volantová souprava HPI TF-3, 27 MHz

programátor Hitec HPP22

Prodám 2x použitý programátor Hitec HPP22, již nevyužiju. Platí do smazání

programátor Hitec HPP22

Pult pro vysílač Mz-24 PRO

Prodám špičkový pult vlastní výroby pro vysílač Mz-24. Tento pult dělá z palcového vysílače Mz-24 / Mz-24 PRO pultovou variantu. Je vyroben z polykarbonátu v kombinaci s leštěným nerezem. Nápisy jsou pískovány. Dotykové plochy dlaní jsou polstrovány kůží. Vyniká jednoduchou montáží a demontáží vlastního rádia, které je zaj1

Pult pro vysílač Mz-24 PRO

RC souprava Futaba FC-16 Jeti

RC souprava Futaba FC-16 s modulem JETI 2,4 GHz + Jetibox + regulátor 20A (BEC 2A) + 8k přijímač Jeti. Ideální pro začátečníka, který chce pokračovat na JETI.

RC souprava Futaba FC-16 Jeti

FrSky Horus X10s s přijímači

Prodám vysílač FrSky Horus X10s s přijímačy. Téměř nepoužívaný. Set obsahuje: vysílač X10s přijímače 1x FrSky XM+ 2x FrSky G-RX8 1x FrSky Mini Lipo senzor (MLVSS) Sada náhradních antén k G-RX8. Při jednom tvrdém přistání se mi povedly u jedné utrhnout.

Graupner MX-12 PRODÁNO

Šestikanálová RC souprava 2.4GHz. Paměť 10 modelů, mixy akro, větroně, heli, tři letové režimy, bezdrátový učitel/žák systém, volně přiřaditelné vypínače. Sada obsahuje: Vysílač s Tx aku 1500mAh, 2x přijímač Hott GR-12, nabíječ 220V/200mAh, SD karta. Stav nového na letišti nikdy nebyl, ještě s ochranou fólii, důvod prodeje1

Graupner MX-12 PRODÁNO

Sada pro expedice / crawler

Prodám sadu pro pohon a ovládání modelu auta pro expedice / crawler. Vysílač Spektrum DX3 Smart (3 kanál - 3 polohový spínač vhodný pro ovládání navijáku), příjmač integrovaný v regulátoru Spektrum Firma 40A (4 kanál), vodě odolný, s vývody pro LED osvětlení. Stejnosměrný motor Axial 35T. Sada byla vymontována z modelu Axi1

Sada pro expedice / crawler

Hitec Aurora 9 + Jeti modul + přijímač 8ch

Nabízím k prodeji soupravu Hitec Aurora 9, s modulem od JETI model a 8mikanálový přijímač. Dále k sestavě nabízím senzor Varia a JETI box. Bez poškození, na obrazovce orig. folie. Více info mailem, další foto na vyžádání. Cena dohodou.

Hitec Aurora 9 + Jeti modul + přijímač 8ch

Futaba FC 28

Prodám RC soupravu Futaba FC 28, modulace 2,4 GHz s jedním přijímačem. Vše originál. (pult, popruh, kufr). Loni zakoupena nová baterie do vysílače. Vše naprosto funkční a bez závad. Cena 5.000 Kč + poštovné.

Futaba FC 28