RC modely letadel elektro

14 inzerátů

Koupím Kavan Pulse 2200

Koupím Pulse 2200 ARF, pouze nové, nebo nepoškozené, málo létané a plně funkční.

Koupím Kavan Pulse 2200

VTOL

Koupím model letadla VTOL s překlopným křídlem typu Canadair CL84 Dynavert výrobce Flyzone nebo XC-142 v dobrém stavu, prosím foto. Děkuji za nabídky.

E-flite Extra 300

Koupim Extru 1.3 od E-Flite.

E-flite Extra 300

Koupím či vyměním Příjmač XK (Edge A-430)

Ahoj, vyměním příjmač XK Mode 1 za ten samý Mode 2. Lítám dvojku. Ten můj je nový a mám ho k Edge A-430, ale je dost možné, že bude fungovat i od jiného era, pokud to bude stejný vysílač. Případně koupím rozbitý Edge i s příjmačem Mode 2. Cenu nabídněte.

Koupím či vyměním Příjmač XK (Edge A-430)

Koupím regulátor Castle Lite 100A ESC

Koupím regulátor Castle lite 100A

Koupím regulátor  Castle Lite 100A ESC

Funglider nebo Panda koupím

Koupím MPX Funglider nebo Panda na náhradní díly ,může být v jakémkoliv stavu -potřebuji jen součástku ,která zajišťuje pohyb výškovky

Funglider nebo Panda koupím

Koupím Opterra 2 m

Koupím samokřídlo Opterra 2 m od E flite. Může být i poškozené, po havárii a pod. Za nabídky děkuji. Tel.: 606217700 cdi2@seznam.cz

E-flite Turbo Timber 0.7m , micro carbon cup... ,

Neprodá někdo prosím micro letadlo od firmy E-flite, horizont hobby?? (musí se vejít do cestovního kufru) a létat na max 2s lipol. Letím na 3 měsíce služebně mimo ČR a rád bych si sebou vzal letadlo. Budu rád za jakoukoliv nabídku (může být i po nehodě)

Koupím bouračky EPP EPO modelů známých značek

Stále koupím bouračky EPP EPO modelů známých značek jako E-flite, Multiplex, Durafly, Hobbyking, Freewing, Premier Aircraft apod.. Nabídky s popisem a fotkou do mailu cena dohodou, děkuji.

Koupím bouračky EPP EPO modelů známých značek

Feiyu Tech Mini 3D 3-axis gimbal, usb dongle

Dobrý den, pořídil jsem tento gimbal jako second hand, bohužel bez kabelů a usb donglu. Kabeláž jsem už částečně vyřešil, ale potřebuji udělat kalibraci. Koupím usb dongle, třeba z rozbitého gimbalu. Nebo pokud někdo máte a jste ochoten pomoci s kalibrací, rád přijedu. Díky za pomoc.

Feiyu Tech Mini 3D 3-axis gimbal, usb dongle