RC letadla

23 inzerátů

Halové létání Praha 9 Klánovice zima 2022

Hledám do party modeláře na zimní létání v hale. Každou neděli od 12 do 13 hodin. Začínáme v neděli 23.1., končíme 27.3.2022. Místo je "Hala starosty Hanzala" v Klánovicích. Cena je 1 125 Kč za osobu celkem na celou sezónu (tj. 112,50 Kč za hodinu). Počítáno na 4 piloty. Jsou volná 2 místa. Máte někdo zájem?

Halové létání Praha 9 Klánovice zima 2022

Kdo nařeže PP

Prosím kdo je ochoten nařezat PP na 1cm vé desky . Mám dva bloky 90x60x15 cm. Přivezu odvezu zaplatím. .tel. 602729626 Moravský Beroun.

Pomoc při stavbě a létání s modely / Letecká škola

Nabízím pomoc se stavbou nebo létáním s modely. Zkušenosti jako reprezentant ve volných modelech a také ve výrobě RC modelů (laminování).

Časopisy-Zamluveno

Dobrý den. Jestli má někdo zájem o časopisy RC REVUE, MODELÁŘ, MODEL HOBBY MAGAZÍN, tak si pro ně může přijet. 2004-2013. Dále starší časopisy Modelář. 1968-1989. A navrch štos časopisů UDĚLEJ SI SÁM. Za odvoz. Jsem z Těrlicka. Dalibor

Nalezenec - Česká Skalice a okolí

Dobrý den, kolega mne požádal abych se zde zeptal, zda někdo nepostrádá toto éro. Pokud ho poznáte předám kontakt na nálezce.

Nalezenec - Česká Skalice a okolí

Výpomoc

Zdravím Není tu někdo s trochou času a chutí na výpomoc s pár historickými letadly? Osadit, poopravit, nalakovat atd.. Vše v mojí docela vybavené dílně v Plzni. Samozřejmě za nějakou předem dohodnutou úplatu.

Modelářský letecký víkend a Burza !!!

Volné létání spojené s burzou.

Modelářský letecký víkend a Burza !!!

Vyměním stavebnici Bellancy za lamin. trup F3A

Vyměním stavebnici Bellancy rozpětí 1700mm za lamin. trup modelu F3A na spal. motor Sultan, Akrobat, Matador a pod. Dle kvality mohu přidat podvozek, haubnu, trubku, obaly.

Vyměním stavebnici Bellancy za lamin. trup F3A

Nález DRONU

Nález dronu v okolí letiště Nymburk. Majitel může kontaktovat mě, nebo letiště Nymburk. Po kontrole evidenčního čísla bude předán majiteli.

Nález DRONU

Inzeráty za 1,- Kč

Zdravím kolegové modeláři. Napadlo mě malé zamyšlení. Vždycky když vidím inzerát s plně naloženým érem a u něj cenovku 1,- Kč, tak mám neodolatelnou touhu na něj zareagovat, že to tedy za tu korunu beru.. Pokud něco prodávám, tak snad mám jasnou představu, co že vlastně za svůj model nebo vybavení chci. Nebo snad když jde1