RC expediční auta

10 inzerátů

Zvukový modul Sense ess-dual+

Prodám zvukový modul Sense ESS-Dual+ Modul je nový nepoužitý.

Zvukový modul Sense ess-dual+

Kovový nárazník expedice

Prodám kovový nárazník, nepoužitý.

Kovový nárazník expedice

Naviják

Prodám naviják, nepoužitý. napětí 6-7,2 V tah 3kg délka 65 mm šířka 24 mm výška 20 mm

Naviják

Pneu

Prodám 4ks pneu 1,9 110x40 ultra soft s pěnovou vložkou. Pneumatika pro extrémní terény s veklou odolnost proti opotřebení, vynikající přilnavostí a dlouhou životností. Pneu jsou nové, nepoužité.

Pneu

Alu beadlock disky

Prodám 4ks beatlock disků s hliníkové slitiny. Nevhodné pro portálové nápravy. Jsou nové nikdy nepoužité.

Alu beadlock disky

Pneu s disky

Prodám 4ks pneu 1,9 120x43 super soft s vložkami na beatlockových discích z hliníkové slitiny vhodné pro portálové nápravy. Tento komplet má najeto 8-9 hodin. Na pneu lze pozorovat opravdu pouze lehké opotřebení. Disky jsou jako nové, poškrábané ze zadní strany, což po nasazení na model ani nejde vidět.

Pneu s disky

Pneu s disky

Prodám 4ks pneu 1,9 120x43 soft, s vložkami na plastových discích, originály z Absima Sherpa CR3.4 vhodné pro portálové nápravy. Disky i pneumatiky jsou asymetrické, mají vnitřní průměr ráfku / patky pneu větší než vnitřní podobně jako modely Short Course. https://www.promodels.cz/kompletni-kola-absima-sherpa-2ks-p46087

Pneu s disky

rc auta

Prodám ORLANDOO HUNTER 1/35 ,perfektně propracovaný malinký rc model.Kovové převody + dif.vše na kul.ložíscích,stavitelné tlumiče,kovové CNC kardany,zvukový modul,tří kanalové radio.Chybí pouze dodělat osvětlení,vše v krabici k modelu.perfektní na ježdění po stole ,gauči.spousta náhradních dílu.Motor,převody,tlumiče,komple1

rc auta

CC 01

Prodám Tamiya CC01 viz foto cena včetně rc soupravy spektrum a jedné baterie . Model je ve skvělé kondici plně funkční jedinečný kousek s boudou od Loops model. cena je pevná nesmlouvám . Jde o jedinečný model . Model si lze kdykoliv možno vyzkoušet po telefonické dohodě . Možná výměna za věci Tamiya 1/14 ( trucky)

CC 01

Podvozek CC-01 od firmy Tamiya

Koupím podvozek CC-01 od firmy Tamiya bez elektroniky za rozumnou cenu

Podvozek  CC-01 od firmy Tamiya