RC auta

10 inzerátů

Tamiya TT 01

Zdravím kolegové, obracím se na vás s prosbou jestli by jste v rámci daru pomohli model kroužku DDM Otrokovice. Sháním auta Tamiya TT O1 a všechny díly k nim. Cílem je založit Tamiya Cup a dostat se na dráhu vedle Sokolovny. Hledám taky kontakt na dráhu u Sokolovny v Otrokovicích. Děkuji za podporu Vedoucí kroužku Václ1

Tamiya TT 01

RC Auto HPI Savage

Prodám 100% funkční RC auto 1:8 HPI Savage, je to konverze na elektro. V předu 2 led světla. K tomu pár náhradních dílů a 2x baterka.Nová karoserie. Voděodolný střídavý Motor Hobbywing xerun 4274. 2000kv , regulátor Hobbywing xerun 150 A. cena k jednání.

RC Auto HPI Savage

podvodník

Pozor na podvodníka z Tábora, říká si modelář Tomáš, lže a nedodržuje na předem domluvených věcech. Možná se sním už někdo setkal, hlavně pozor na peníze.

Závody 1;28

Všechny bych chtěl srdečně pozvat na závody pro měřítko 1:28 které se konají 11 prosince v Dubenci u DKnL. Jede se na koberci,dráha o rozměru 5x8 m. Nutno mít AMB čip a v modelu po něj konektor,popříadě máme několik čipů na půjčení. Startovné 200 Kč. Přihlášky a více informací na FB RC Offroad Trutnov kde je i seznam1

Frézování, tváření Karbonových dílů

Nabízím frézování jakýkoliv karbonových dílů z desek nebo při větším množství i zakázkové tváření karbonu.

Frézování, tváření Karbonových dílů

Buggy

Zdravím,ptám se kde je možné zajezdit s X-ray xb8e buggy.Mám domácí trať ale rád bych zkusil něco nového v okrese Zlín.diky za info.

RC BUGGY KLUB MOST

Pozor, dobrá zpráva pro Všechny příznivce RC aut buggy. Jako jedna z mála v Čechách, zůstává stále v provozu klubová dráha pro buggy 1:5 a 1:8 v MOSTĚ- Čepirohy. Rádi uvítáme všechny zájemce a příznivce tohoto krásného modelářského odvětví.

RC OFFROAD ZÁVODY TRUTNOV

Všechny bych chtěl srdečně pozvat na čtvrté offroad závody do Trutnova. Dorazit můžete už v pátek a přespat ve vlastních stanech nebo karavanech. Občerstvení zajištěno., gulášek, klobásy, párek v rohlíku, pivo, limo, káva,... Startovné 200 Kč.

RC OFFROAD ZÁVODY TRUTNOV

Traxxas Slash 1:10 2WD RTR

Prodám nebo vyměním málo jetý Traxxas Slash 1:10 2WD RTR, kompletní model, zánovní 3000 MAh baterie navíc. Karoserie malé oděrky, bez prasklin. Poštovné 270Kč.

Traxxas Slash 1:10 2WD RTR

Lakování lexanových karosérií

Hledám šikovného člověka na nalakování lexanové karosérie rc modelu 1/10. Cena dohodou.