quadcoptery

119 inzerátů

dron DJI Mavic Pro

Prodám dron DJI Mavic Pro. V perfektním stavu, nehavarovaný, 100% funkční. Součástí prodeje vše co je na fotkách vč. kufříku. Inovoval jsem hangár, tak něco musí pryč, jinak bych neměnil. Dohoda jistá.

dron DJI Mavic Pro

Quadracopter + RC Turnigy

Prodám rozpracovanou stavbu qudracoptery + Rc souprava Turnigy TGY-i6, Rám 250 Frame 5x motor Emax MT2204-2300KV Regulátory Simon 12A RC Turnigy TGY-i6 s přijímačem -nopoužité Bonus: desky Naze32, CC3D Stavba z časových důvodů nebyla dokončena a vše je bez poškození.

Quadracopter + RC Turnigy

DJI MAVIC AIR 2 FLY MORE

Prodám nové ještě zabalené fly more combo z Alza. Plus přidám nové vrtule, filtry a páčky (takže všechno 2x). Více info po telefonu. Pouze osobní odběr. Prosim pouze volat.

DJI MAVIC AIR 2 FLY MORE

DJI Mavic Pro Platinum

Nabízím plně funkční dron, včetně 4 baterií (3x 100% tav, jedna horší stav), sadu náhradních vrtulí, nabíjecí adaptér. Již není v záruce. Součástí kamery i ND filtr 8. Plus drobné příslušenství.

DJI Mavic Pro Platinum

FPV mini dron Mobula 7 HD

Prodám tuto parádní koptéru, která umí natáčet HD video na SD kartu přímo na desce koptéry. Koptéra je úžasně obratná, málo kdo o ni v FPV komunitě neslyšel, ideální na freestyle. Je téměř nová, nalétáno na ní mám max 1/2 hodiny, tudíž je téměř nová. Videosignál - analog 5.8Ghz Rádio modul - Flysky - koptéra samozřejmě1

FPV mini dron Mobula 7 HD

Dron, DJI Naza M V2 + GPS

Prodám quadropteru. Motory, regulátory, řídící jednotka DJI Naza M V2 + GPS, vše originál DJI. Součástí prodeje je i batoh na dron, původní ramena F450. Dron jsem kupoval jako nový, je plně funkční. Stačí Váš přijímač, vysílač, baterie a můžete létat. Stav - viz. foto.

Dron, DJI Naza M V2 + GPS

Rámy

Zdravim ,jestli někdo potřebuje rám na Phantom 1 nebo QRX 350 pro , tak se ozvěte , nové nelétané komplet i s nohama H

DJI SPARK COMBO

prodám DJI SPARK COMBO, dvě aku, ochrany vrtulí, ochrana kamery, original kufřík, nabíječka na tři aku,náhradní vrtule, origo heli port, prostě komplet tel. 776610346 super stav

Dji Tello

Prodám Dji TELLO + dálkový ovladač + 3× aku baterie + multi nabijec + sada vrtulí Tel: 603431680

Dji Tello

DJI spark

DJI Spark. FCC mod, upravený hodnoty v režimu sport, rychlost klesání, stoupání, rychlost dronu. Dron létá až 70km/h dolet 3km 2X baterie, ochranné kryty vrtulí, kryt pevný + brašna Víc info po tel.

DJI spark