Příslušenství H0

7 inzerátů

prodej stavebnice

Prodám stavebnice vinné révy od firmy NOCH a BUSCH . 1. 220,- 2. 200,- Předání dle domluvy HB , ZR , nebo poštou.

prodej stavebnice

prodej

Prodám točnu výrobce KLEIBAHN . Točna je plně funkční nikdy nepoužita . cena 3000,- Předání dle domluvy ZR,HB , Tišnovsko nebo poštou. Zamluveno.

prodej

Relé TT Zeuke

Použité ale plně funkční. Jedno má naprasklý plast kolem díry pro šroub. Možnost předání Žďár nad Sázavou nebo Praha nebo na trati mezi těmito městy. Jinak platba na účet plus pošta (Balíkovna 65 Kč nebo Zásilkovna 68 Kč, nebo další dle ceníků). Cena za kus, k dispozici 3 ks.

Relé TT Zeuke

Stromy

Začali jsme dělat jehličnaté stromy zase trochu jinak, tím se zvedla pro tyto stromky cena o 5,- Jinak lze dělat i původní variantu za 20,- Zasilam,ale je to na kazdem z Vas ,vazne zvazte zda to s dopravci risknete. Nabizim zasilkovnu ( pokud se vejdem do rozmeru,takze dle poctu stromu) ,úsporný balík. Možnost pribli1

Stromy

bagr liebherr 922

kibri ze stavebnice mohu poslat zásilkovnou

bagr liebherr 922

tatra t111 railway

ze stavebnice hauler pořizovací cena stavebnice 949 nyní 1050 ,chybi trumpeta na kabině(stěhování) mohu poslat zásilkovnou( 769 kč)

tatra t111 railway

Osvětlení do Shicht vozu se střešní nástavbou

Stav viz. foto. Možnost předání Žďár nad Sázavou, Praha. Jinak pošta Balíkovna 65 Kč nebo Zásilkovna za 69 Kč. Na dobírku nezasílám. Platba předem na účet.

Osvětlení do Shicht vozu se střešní nástavbou