Kolejivo H0

5 inzerátů

Kolejivo ROCO Line - gumove podlozi

Prodam nasledujici kolejivo ROCO LINE: 1) obr. 1 - ROCO Line - gumove podlozi - OVAL s vyhybkou a odstavnou koleji NOVE 12 ks - obloukova R2 14 ks - rovna G1 1 ks vyhybka prima leva WL15 1 ks zakonceni + sturc Cena: 1095,- Kc/set - k dispozici vice setu Dohoda a osobni predani mozne.

Kolejivo ROCO Line - gumove podlozi

Kolejivo

Prodam nasledujici kolejivo LIMA - zanovni, temer nepouzite Vyhybka leva - rucni - k dispozici 8 ks Vyhybka prava - rucni - k dispozici 2 ks Cena: 155,- Kc/ks Dohoda a osobni predani mozne.

Kolejivo

Přestavníky Tilig/Pilz

Prodám starší a dlouho nevyužívané přestavníky. Ten s výměnovým návěstidlem je spíše na náhradní díly, jinak jsou kompletní. Preferoval bych osobní předání v okolí Brna, Tišnova nebo v Brně. Cena je za kus a cenu za ten s výhybkovým návěstidlem případně nabídněte.

Přestavníky Tilig/Pilz

Kolejivo Geoline

Prodám kolejivo Roco Geoline z rozebraného kolejiště. Vše je v bezvadném stavu, u některých kolejí je mírně znečištěno nebo poškozeno podloží( zohledněno v ceně). Výhybky zcela v pořádku (ruční přestavník) K ceně je nutné připočítat poštovné, platba předem nebo osobní odběr Brno, Břeclav. Při větším množství sleva-dohoda.1

Kolejivo Geoline

Roco k

výh levá, 470 Kč Roco 61123, R3, 30 Kč Roco kus 45 Kč Roco, bal. 25 Kč Roco R2 , kus 35 Kč

Roco k