PRODÁM Cvičení motostřelecké jednotky - ABC 11/32

Brutální rudá komoušská propagandistická hra - VYSTŘIHOVÁNKA z ABC č. 11/32 k 40. výročí Vítězného února pro všechny uvědomělé chlapce a děvčata i kované soudruhy, kteří si chtějí zavzpomínat nebo vyzkoušet ochranu důležitého průmyslového objektu před vnější diverzí a zneškodnění nepřátelského výsadku jako příslušníci motostřelecké jednotky Lidových milicí, ozbrojené to pěsti dělnické třídy, čili omezené závistivé spodiny, která umí jen brát :-)))))))))))))))))

Vrať se do světlých včerejšků a naplánuj chemický útok, průzkum bojem, útok RPG na BVP, střelbu z BVP tříštívou municí na nepřítele, ústup do zákopů, vyšli družstvo s kulomety v rojnici vpřed či samopalníky s krátkými dávkami na nepřítele a převezmi velení jako zástupce velitele a zažij spoustu dalších báječných chuťovek, o které je dnešní zblblá digitlně degenerovaná mládež ochuzena.

Zábava 100% garantována, klinicky testováno na Husákových dětech a jejich potomcích a vhodné pro všechny nostalgiky a budoucí revolucionáře.

Vedeno odborem pro extrémistické skupiny ministerstva vnitra ČR na indexu nebezpečných tiskovin hned vedle Mein Kampfu a Strážní věží svědků Jehovových :-D

Protože koupě tohoto ošemetného artiklu může být pro někoho choulostivá třeba jako nákup lechtivých pánských časopisů v zastrčené trafice, pak budiž kupující bezmezně ujištěn, že zásilka bude zabalena a odeslána naprosto diskrétně, jeho jméno okamžitě odestraněno z databáze kupujících, aby nikde nezůstala digitální stopa o tom, že se kupující dopouští podvratné činnosti proti současnému bruselsko-centristickému demokratickému zřízení!

JAKO BONUS PŘIDÁM CELÝ JEDEN NÁHRADNÍ LIST S HERNÍMI KAMENY VOJÁKŮ A BOJOVÝCH VOZIDEL !!!!

OSOBNÍ ODBĚR PRAHA 6 PO 17H, JINAK PLATBA PŘEDEM A ZÁSILKOVNA ZA +65 KČ

50 Kč
  • brigadyr zde má 4 další inzeráty
  • Praha
  • (jsou to 3 čísla)
  • vloženo 20. 2. 2021 13:43Feb 20, 2021, 1:43:05 PM
  • inzerát č. 991043